Честь і слава першій учительці!

Учитель – це ясний промінчик, який освічує дорогу в країну знань. Із першого зна-йомства він стає сонечком, до якого тягнуться біляві, русяві, руденькі, чорняві голівки учнів, сповнених цікавості. Перша вчителька – це як мама для маленьких школярів, адже саме вона закладає міцний фундамент, який згодом укріпне і на якому будуватиметься і особисте життя, і надійне майбутнє.

Любов Корніївну Лебігу поважають не тільки учні та колеги, а й усі, хто хоча б раз зіткнувся з нею на своїй життєвій дорозі. Її образ співвідноситься зі словами Василя Симоненка, який писав: «Живе лиш той, хто не живе для себе, Хто для інших виборює життя».

Любов Корніївна, як її називають колеги та учні, – вчитель від Бога, народилася 17 липня 1947 року в с. Бобриця Ємільчинського району в сім’ї працьовитих робітників. Спочатку навчалася в Бобрицькій восьмирічній школі, а згодом успішно здобула освіту в сусідньому селі в Киянській середній школі. Закінчивши її, молода дівчина переїхала до сестри в м. Грозний Чечено-Інгушської АРСР. Так склалися життєві обставини, що свою трудову діяльність Любов Корніївна розпочала з роботи на ра-діозаводі слюсарем-складальницею.

Через деякий час за покликом душі вступила в педагогічний інститут, який успішно закінчила, отримавши спеціальність «Педагогіка і методика початкового навчання». Ємільчинським райвно була направлена в Зеленополянську 8-річну школу учителем 1-4 класів. Із перших днів роботи Любов Корніївна проявляла безмежну любов до дітей, виховувала їх та віддавалась пов-ністю улюбленій справі.

Згодом жінка працювала в Стрибізькій середній школі Червоноармійського району. За велінням долі – переїхала до Володарськ-Волинського, де була призначена на посаду вчителя початкових класів у Володарськ-Волинську середню школу № 2. Як чудового знавця дитячої психології та творчого вихователя, її в січні 1979 запросили на роботу до дитячого садка в/о «За-хідкварцсамоцвіти».

Із вересня 1986 року Любов Корніївна була призначена вчителем початкових класів у Володарськ-Волинську середню школу №1, де пропрацювала до 26 серпня 2013 року. Колеги згадують її як доброзичливу, відповідальну, енергійну людину. І на уроках, і на перервах у неї завжди панувала дисципліна та порядок. Вона, як ніхто інший, уміла так згуртувати дітей, що і в старших класах вони були як одне ціле.

За свою працю сум-лінна вчителька неодноразово була нагороджена грамотами, подяками, дипломами, державними нагородами, серед яких «Відмінник освіти України» (1995 р.) і медаль Василя Сухомлинського. Але найголовніша нагорода – це безмежна вдячність її випускників, які зі щирими сльозами на очах теплими словами згадують свою першу наставницю.

Відповідальна, творча, зібрана, вимоглива жінка підтримує порядок й у власній оселі. В неї усе знаходиться на своєму місці. Особливу увагу привертають упорядковані різнобарвні квітники та охайні грядки. Яких тільки квітів там немає! Квітники чарують своєю красою з ранньої весни і до пізньої осені, адже господиня чітко знає систему догляду за ними. І з подругами і сусідами часто ділиться цими секретами.

Любові Корніївні є чим пишатися в житті, адже разом із коханим чоловіком Андрієм Івановичем, теж педагогом за освітою і покликанням, виростили і виховали двійко чудових дітей. Радіє бабуся і чотирьом онукам, котрі щоліта гостюють у неї.

Жінка понад усе любить життя, завжди сповнена оптимізмом та не втрачає надії на краще.

І хоч уже не один рік Любов Корніївна перебуває на заслуженому відпочинку, вона й досі є прикладом для наслідування для молодих педагогів і зразком для своїх учнів.

Невдовзі поважний ювілей завітає в гості. Шановна Любов Корніївно, з нагоди такого свята прийміть наші найщиріші вітання. Дякуємо за доброту і ласку, за чуйність і розуміння, які Ви несете по життю. Нехай у Вашій душі й будинку завжди живуть гармонія і благодать, а добре здоров’я стане надійним Вашим супутником.

Адміністрація Хорошівського НВК №1.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *