Завзяті, спортивні, а головне – здорові!

Уже гарною традицією стало те, що вихованці дитячо-юнацької спортивної школи є активними учасниками багатьох заходів нашого селища. І то не дивно, адже діти завжди показують зразкові номери, і за це треба подякувати їх тренерам-викладачам.

30 червня у приміщенні Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи проходили контрольно-перевідні іспити та показові виступи вихованців відділення спортивної аеробіки. Кожен учень виконував певний перелік елементів, а саме: шпагати, кути, стрибки, віджимання, колесо, перекиди назад та ін. За кожен різновид елементів учасники отримували бали і в підсумку загальний перевідний бал. Іспит був відкритим, тому батьки і родичі самі могли оцінити рівень кожного з вихованців.

Після іспиту всіх присутніх чекав приємний сюрприз – виступ дітей. Посмішки, грацію, гарний настрій, красу і силу випромінював кожен учасник і передавав усе це глядачеві.

Та найприємнішим подарунком для дітей був солодкий стіл, який влаштували викладачі Наталія Валентинівна Козаченко та Марія Вікторівна Прут.

Від імені батьків усіх вихованців дякую таким гарним тренерам за успіхи наших дітей та за небайдуже до них ставлення. Нехай у вас завжди буде здоров’я, натхнення, та здібні вихованці.

Любов Дем’янчук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *