На часі – підготовка до осінньо-зимового періоду інтернатних закладів

У понеділок, 26 червня, у нашому районі на базі Комунальної установи «Хорошівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради відбулася обласна нарада департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації. Участь у заході взяли близько 20-ти чоловік – директори психоневрологічних інтернатів області, дитячих будинків-інтернатів, геріатричних пансіонатів, директор обласного спеціалізованого будинку-інтернату, директор КСРУ Житомирського вищого училища-інтернату, представники департаменту.

На цій нараді ключовим питанням, яке розглядалося і обговорювалося, було про стан підготовки інтернатних установ системи соціального захисту населення до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017/18 року та посилення протипожежного захисту.

Нараду проводив заступник начальника управління со-ціального захисту населення – начальник відділу Анатолій Петрович Д’яченко.

Директор Хорошівського психоневрологічного інтернату Микола Володимирович Безпалюк провів ознайомлювальну екскурсію територією та приміщеннями закладу, продемонстрував наочно колегам стан підготовки установи до сталого функціонування в наступний осінньо-зимовий період та прозвітував про дотримання правил безпеки проживання підопічних.

Заступник начальника відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ управління соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдерж-адміністрації Юрій Костянтинович Пінчук проінформував учасників наради про підготовку ста-ціонарних установ системи соціального захисту населення області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року та вжиття відповідних заходів щодо приведення інтернатних установ у відповідність до постанов Кабінету Міністрів України № 957 та № 978 від грудня 2016 року.

Начальник управління фінансів та бухгалтерського обліку департаменту ОДА Ніна Макарівна Кауркіна дала настанови щодо фінансового забезпечення при підготовці до роботи в осінньо-зимовий період.

Керівники інтернатних закладів, у тому числі директор Ходорківського психоневрологічного інтернату С.П. Коберник, директор комунальної установи «Новоборівський психоневрологічний інтернат» В.Б. Галицький, директор Романівського дитячого будинку-інтернату В.Л. Ніколайчук та інші звітували про підготовку ввірених установ до роботи в осінньо-зимовий період і про стан протипожежного захисту психоневрологічних інтернатів та інших соціальних закладів.

Нарада проходила у діловій невимушеній обстановці. Представники департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА відповіли на численні запитання учасників заходу.

Підсумки наради підвів А.П. Д’яченко. Зокрема він відзначив гарну роботу колективу Комунальної установи «Хорошівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради.

Світлана Федоренко.
Фото Галини Мінялук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *