«Фасівчанка» побувала на святі в Ягодинці

Вокальний ансамбль «Фасівчанка», що створений при Фасівському сільському клубі, ось уже багато років радує своїх прихильників прекрасним оригінальним виконанням українських пісень, переважно народних.

Керівником ансамблю є завідуюча Фасівським клубом Світлана Самойленко. Музичний супровід забезпечує на баяні та гармошці – Лілія Сапанович – музично обдарована від природи жінка, закохана у пісню. Вона й передала цю любов своїй доньці – Світлані Самойленко. На сопілці грає чоловік Світлани – Микола Самойленко. А ще бубон у вмілих руках керівника ансамблю створює незабутній настрій і колорит виконання.

«Фасівчанка» уже добре знана у районі. Вона не раз виступала на сценах багатьох культурних за-кладів та на різних народних святах.

Ось і цього разу наш колектив було запрошено у село Ягодинку Новоборівської об’єднаної територіальної громади, де відзначався День села.

За словами в.о. старости Ягодинської громади Станіслава Фелінардовича Шемета, Ягодинка цьогоріч відзначила своє 1768-річчя.

Таке свято тут проводять уже традиційно. Зібралося в клубі багато жителів села – молодих і старших, і дітей, а також прибуло багато гостей.

Приїхали художні колективи з Нової Борової, з Фасової, свої артисти виступали під керівництвом завклубом Наталії Ананченко. Виступали гарно й дітки, дуже сподобалась усім у їх виконанні пісня «Бабусина молитва».

Із вітальним словом до жителів села звернувся Станіслав Шемет. Він висловив найсердечніші побажання своїм землякам.

Відзначили тут і кращих господарів, у котрих гарні обійстя, і наймолодшого жителя, і найстарших вшанували, і подружні пари, які прожили в злагоді багато років.

За мирне небо і за спокійне життя висловили вдячність тим героям, що полягли за незалежність України – і в роки Другої світової війни, і в сучасній війні на сході держави.

«Вони тут не сіють, не жнуть,
Лиш вогники-квіти їм люди кладуть.
Лиш сльози вмивають синів імена,
Що їх із собою забрала війна,
Що їхні серця дуже довгі літа

Земля українська в собі огорта», – декламували зі сцени, а в присутніх стискалися серця від болю і в душах була велика вдячність захисникам за їх жертву і їх подвиг.

Привітати жителів Ягодинки приїхав заступник Новоборівського селищного голови Руслан Семеній та інші представники селищної ради. Виступив із вітальним словом фермер Олександр Волебний.

Після урочистостей господарі щедро частували усіх учасників свята, а на завершення були танці для різних поколінь і на всі смаки.

Учасники ансамблю «Фасівчанка» гарно відпочили у колі добрих людей і вдячні Ягодинській громаді за запрошення і теплий прийом. До нових зустрічей!

Валентина Пархомчук. 
На фото: колектив ансамблю «Фасівчанка» – Олена Бавенко, Микола Самойленко, Оксана Пархомчук, Володимир Ананченко, Валентина Ананченко, Лілія Сапанович, Неля Столяр, Світлана Самойленко, Валентина Пархомчук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *