У Хорошеві презентували сучасний фронт-офіс

22 червня у Хорошівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області відбулася презентація нового сучасного фронт-офісу.

На заході були присутні начальник головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Іван Адамович Заінчковський, голова Хорошівської районної ради Андрій Петрович Ющенко, голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Іванівна Ширченко. Вони разом із начальником Хорошівського об’єднаного управління Юрієм Трохимовичем Нечипоренком урочисто перерізали стрічку з нагоди відкриття зручного залу обслуговування.

Площа новоствореного фронт-офісу становить 18 м2. Тут знаходиться 3 робочих місця, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою. Кожен відвідувач має змогу отримати кваліфіковані роз’яснення, консультації з питань пенсійного забезпечення, подати документи на призначення або перерахунок пенсії, оформити документи для отримання допомоги на поховання, отримати пенсійне посвідчення чи необхідну довідку, в тому числі й довідку з реєстру за-страхованих осіб. У середньому сектор приймає по 40 відвідувачів на день, тому в залі створена зона очікування.

З використанням сучасної централізованої системи управління відходить від формування паперової пенсійної справи, а працює лише з електронною. Завдяки цьому зменшується тривалість обслуговування громадян. Також усі заяви про призначення, перерахунок пенсії тощо, які раніше писалися від руки, формуються в електронному ви-гляді і пенсіонеру необхідно лише поставити власний підпис.

Кожний спеціаліст фронт-офісу має власний електронний цифровий підпис для ідентифікації спеціаліста при використанні електронних ресурсів Пенсійного фонду та посвідченні сканкопій документів, які подаються особою для призначення пенсії. Крім того, в залі встановлено робоче місце для відвідувачів. Там вони, попередньо зареєструвавшись, можуть зайти на веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та скористатися такими можливостями: отримати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку; здійснювати контроль за даними; подавати заяви, скарги; записатися на прийом до органу Пенсійного фонду.

Таким чином, створення фронт-офісу у Хорошівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області значно поліпшить якість та умови обслуговування громадян та покращить умови праці спеціалістів управління.

Ірина Коханська.
Фото Ірини Сівінської.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *