Наш земляк став кращим журналістом області

Нещодавно підвели підсумки щорічного обласного творчого конкурсу до Дня журналіста, що проводиться Житомирською обласною державною адміністрацією, Житомирською обласною радою, управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, обласною організацією Національної спілки журналістів України. Було визначено кращі ЗМІ та журналістів, які професійно, майстерно та об’єктивно висвітлюють події, що відбуваються на Житомирщині.

Наш 28-річний земляк із Сколобова Денис Войтенко здобув перемогу відразу у двох номінаціях. Талановитий хлопець свій творчий шлях журналіста починав саме у редакції газети «Прапор». Його матеріали вирізнялися поміж інших своєю актуальністю. Статті Дениса завжди було цікаво читати. У нього з’явилися серед читачів районки свої шанувальники. Із 2013 року він працює кореспондентом у Пулинській районній газеті «Вісті».

– Взяти участь у конкурсі вирішив в останній день прийому заявок, – розповідає Денис. – Я не сподівався на перемогу. А тут – бац і одразу аж дві переможні номінації.

Дениса Войтенка нагородили дипломом лауреата за перемогу у номінації «Кращий молодий журналіст» серед друкованих ЗМІ. Також Денис переміг у номінації «Кращий журналістський матеріал» із ви-світлення актуальних для суспільства тем.

Щиро вітаємо нашого земляка із заслуженою перемогою. Ми пишаємося його здобутками та бажаємо нових творчих успіхів, гострого пера і натхнення.

Тетяна Базилюк.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *