Гімназисти навчатимуться в оновленому приміщенні

23 червня в Хорошівській гімназії відбулося гарне свято – відкриття оновленого приміщення, що ошатно виглядає після термосанації та фарбування. Тепер гімназійний будинок виграє усіма барвами веселки і ви-блискує новими вікнами.

На урочистості з цієї нагоди прибули до опорного навчального закладу будівельники, що здійснювали ремонтні роботи й утеплення, учні та вчителі закладу, депутат обласної ради Анатолій Подік, голова райдержадмі-ністрації Галина Ширченко, заступник голови ра-йонної ради Лілія Ковальчук, голова Хорошівської селищної ради Володимир Столярчук та його заступник Василь Зіник.

На початку 2016 року за ініціативи районної державної адміністрації та районної ради було виготовлено проектно-кошторисну документацію і подано на конкурс реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури до Державного Фонду регіонального розвитку (ДФРР). Із цього фонду було виділено на гімназію 554 тис. 585 грн. У грудні 2016 року сесією районної ради було передбачено кошти на співфінансування робіт у сумі 55 тис. 458 грн, що складає 10% від виділеної фондом суми. У грудні й розпочалися роботи – міняли двері, вікна на металопластикові, робили відкоси.

Хорошівська гімназія була перехідним об’єктом на фінансування від ДФРР і на 2017 рік. Навесні розпочався процес термосанації (утеплення) приміщення навчального закладу. У травні 2017 року з бюджету Хорошівської селищної ради було виділено співфінансування у сумі 340 441 грн. Від ДФРР ще мають надійти кошти понад 3,5 млн грн. Загалом проект розраховано на 4 634 тис. грн.

Усі роботи проводилися будівельниками ФОП Левківський. Хоча фінансування від ДФРР поки що не надійшло – роботи виконано за рахунок згаданого підприємства у найкоротші строки. Переважна більшість працівників на об’єкті – жителі нашого ра-йону. Тобто, не лише проведено цілий комплекс робіт, а й працевлаштовано до десяти наших жителів.

Велику організаційну допомогу в реалізації даного проекту надав гімназії депутат Житомирської обласної ради Анатолій Олександрович Подік. Він особисто сприяв внесенню об’єкта у список на фінансування з ДФРР, допомагав на місці з вирішенням проблемних питань.

Із вітальним словом на урочистостях з нагоди відкриття оновленого закладу виступили селищний голова Володимир Столярчук, депутат облради Анатолій Подік, голова РДА Галина Ширченко та директор гімназії Наталія Ананченко. Були вручені подяки та грамоти усім, хто гарно трудився, аби завдання було виконано якісно і в строк – будівельникам, виконробу бригади Ігорю Денисюку, керівнику підприємства Павлу Левківському, депутату Анатолію Поді-ку, директору Наталії Ананченко.

Виконати почесну місію – перерізати символічну стрічку перед входом до приміщення закладу було доручено Володимиру Столярчуку, Лілії Ковальчук, Анатолію Подіку, Галині Ширченко, Наталії Ананченко.

Педагоги та учні закладу висловили вдячність усім причетним до перетворення будинку гімназії у сучасне комфортне приміщення, підготували з цієї нагоди подарунок – святковий флешмоб. Вони впевнені, що поліпшені умови сприятимуть підвищенню якості роботи і навчання, примноженню здобутків і перемог гімназистів у численних конкурсах з основ наук та творчих і спортивних турнірах.

Надія Панченко. Фото Галини Мінялук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *