Тиждень психології у Хорошівському ЦРД «Веселка»

Із метою сприяння позитивній атмосфері в дитячому садку, активізації взаємодії усіх учасників навчально-виховного процесу в Хорошівському ЦРД «Веселка» проводився тиждень психології. Весь колектив був залучений до цієї роботи.

Першого дня було проведено опитування дітей старших груп «Який у тебе настрій?». Потім вихованці мали змогу взяти участь у конкурсі на кращий плакат «З посмішкою – в садочок». За активну участь у конкурсі дітлахи отримали смачні подарунки. Вийшла цікава виставка дитячих плакатів. Закінчився цей день врученням батькам буклетів «Сміх та гумор у вихованні дітей» та «Емоційний світ дитини».

Наступним був «День дружби». З дітьми старшої групи «А» (вихователь Т.В.Чирко) та старшої групи «Б» (вихователь В.П. Павлюк) були проведені заняття  «Будемо дружити та у мирі жити». Вихователі інших груп навчали дітей розуміти, що таке справжній друг та дружба, проводили з дітьми різні ігри, ігри-драматизації, пальчикові ігри, психогімнастику.

Третього дня була запланована психологічна акція «День ввічливості». Цього дня для діток була висвітлена інформація, що ж таке ввічливість та хто така ввічлива людина. Проводились заняття «Ввічлива поїздка» та «Наодинці з природою».

Четвертий – «День доброти». З дітьми були організовані бесіди «Розуміння добра і зла». Малюки старших груп виготовляли власноруч подарунки для малюків ІІ молодшої групи. Яким же зворушливим було вручення подарунків: хтось обіймав малюка, а хтось поцілував. Старші діти з гордістю розповідали батькам про приготовлений подарунок для малюків.

Останній – день «Казкової країни». Діти мали змогу на занятті-мандрівці з використанням пісочної терапії помандрувати в Казкову Країну. Після закінчення заняття ми підсумували тиждень психології. Дошкільнята поділилися своїми враженнями. Тиждень психології вийшов цілісним та радісним, і надовго запам’ятається нашим маленьким вихованцям!

Анастасія Чирко, практичний психолог ЦРД «Веселка».

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *