Канікули – пора відпочинку та оздоровлення

Після закінчення навчального року наступає для школярів весела пора відпочинку. Для того, щоб він був змістовним та насиченим гарними подіями і враженнями, при загальноосвітніх закладах працювали відпочинкові та мовні табори. Подаємо інформацію з кількох закладів району.

Дитячий літній мовний табір – не лише ефективне вивчення розмовної англійської мови, але й цікава та розважальна програма з іграми та екскурсіями. Завдання мовного табору полягає в зацікавленості дітей іноземними мовами.

Насичена та цікава програма зебезпечила учасникам літнього мовного табору «Holiday Camp» (Фасівський НВК) цікаве та змістовне дозвілля. Начальник табору, учитель англійської мови Н.Й. Грабчак організувала поїздку дітей до м. Житомир.

Юні знавці мов побували на гала-концерті у гуманітарній гімназії №23, де виступили зі своїми художніми номерами. Зі сцени «Summer Camp» (гуманітарна гімназія №23) лунали пісні і вірші англійською, польською, французською, німецькою мовами. Вразили глядача ляльковий театр і танці народів Європи.

Діти також побували на екскурсії у музеї космонавтики ім С.П. Корольова. Неймовірні враження!

Батьки і педагоги Фасівського НВК щиро вдячні Ю.М. Кравченку, А.М. Кужелюку, О.М. Голубу, М.М. Костюченку за надану спонсорську допомогу.

Тетяна Ваховська, начальник пришкільного відпочинкового табору «Джерельце».

 

*   *   *

Цьогоріч в Червоногранітнянській ЗОШ I-II ступенів 15 учнів було зараховано до мовного табору «Friends-Przyjaciele» .Основною метою табору було не лише удосконалення мовних навичок дітей, а й створення мотивації для подальшого вивчення англійської та польської мов. Учителі, які були задіяні в роботі табору, показали дітям інший, відмінний від шкільного, стиль навчання. Основний наголос було зроблено на практичній частині й на засвоєнні знань, які можна застосовувати в інших сферах.

Діти із захопленням виготовили Fingerprint Alphabet, грали в інтерактивні рухливі ігри «Павутинка дружби», «Будьмо знайомі»; виготовили колаж «Mapa Polski», ознайомилися з традиціями Польщі та з діяльністю колективу «Кольорові пташки» та Польською школою при спілці поляків ім.В. Реймонта в смт Хорошів. Неоціненна допомога була надана також досвідченими вчителями Червоногранітнянської ЗОШ, які доклали всіх зусиль, щоб навчання та відпочинок у таборі були цікавими, а отримані результати заохочували дітей надалі поглиблювати знання з англійської та польської мов.

Ліля Зайнчківська.

 

*   *   *

29 травня гостинно відчинив двері табір відпочинку «Оптиміст» при Грушківській ЗОШ І-ІІІ ст. Уся виховна робота була пронизана темою любові до України, її традицій та культурної спадщини.

За період роботи табору було оздоровлено 48 учнів школи з 1-го по 8-ий класи. Кожен ранок розпочинався з зарядки. Щодня діти отримували дворазове харчування. Страви були смачні, з любов’ю приготовані нашим кухарем Н.С. Гонгало.

З початком роботи табору наша школа на 14 днів перетворилася на острів пригод та розваг, де поселилися 3 племені: Смайл, Усмішка, Грушки-діти. Проводилися тематичні дні – День знайомств, День вишиванки, День українського танцю та інші.

Проводились різні змагання, конкурси, спортивні естафети, веселі інсценівки, походи, лицарські турніри, екскурсії тощо.

Серед найкращих танцюристів виявився Сівченко Юрій (1 клас), який показав, як танцюється «Гопак».

Найбільше запам’ятається усім екскурсія до древнього міста Коростеня за сприяння директора сільгосппідприємства «Грін Ленд Славута» С.В. Лисака, за що йому щиро вдячні й діти, і педагоги .На урочистому закритті зміни діти дякували усім працівникам  табору за цікаве, змістовне дозвілля, яке вони ще довго пам’ятатимуть.

К. Чайківська, начальник табору.

 

*   *   *

Кожного року Топорищенський НВК відчиняє двері пришкільного табору «Сузір’я». Тут щодня проводились цікаві різноманітні заходи: ранкова зарядка, лінійки, змагання, прогулянки, ігри, свята, мандрівки, виїзні екскурсії.

Для цікавого проведення дозвілля було складено план виховних заходів, враховуючи пропозиції дітей.

У таборі функціонувало 5 загонів. Кожен загін мав девіз, емблему, прапор, загонову пісню, речівку. Затишок та комфорт у відпочинковій кімнаті створювали самі діти. Така робота сприяла згуртуванню членів однієї команди.

Перш за все інтерес дітей привертали змістовні культурно-масові заходи: спортивні естафети, свято іменинника, караоке, дні мистецтва, день гумору, юного олімпійця, козацькі розваги. Але найбільше вражень діти отримали від виїзних екскурсій: до музею пожежної охорони, до Житомирського краєзнавчого музею та Музею природи, до військового об’єкту «Скеля», урочища Кип’яче.

Були проведені профілактичні заходи щодо попередження отруєння грибами, поведінки на залізниці, на водоймі.

Усі дні мали свої назви та цікаві виховні заходи.

За результатами конкурсів, змагань, вікторин  переможці були нагороджені грамотами, дипломами, пам’ятними подарунками, солодощами.

Чітка та злагоджена робота адміністрації, вчителів, працівників шкільної їдальні дозволили зробити незабутнім і корисним відпочинок для 75 дітей, які перебували в таборі «Сузір’я» і з яких 41 дитина належить до соціально незахищених категорій.

Л. Яхимович, начальник табору.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *