«Дивовижний світ витинанки»

Так називається персональна виставка витинанок Олександра Павлюка, майстра декоративно-прикладного мистецтва – жителя Хорошева, вчителя Зубринської загальноосвітньої школи, яка розгорнулася у залі відділу мистецтв Житомирської обласної універсальної бібліотеки ім. О. Ольжича.

Виставка відкрилась 15 червня, діятиме до 30 червня. Під час презентації наш обдарований земляк провів майстер-клас із виготовлення витинанки, давав інтерв’ю журналістам кількох засобів масової інформації області, отримував позитивні відгуки глядачів.

Представниця Житомирського обласного центру народної творчості вручила автору експозиції Подяку за вагомий внесок у збереження, відродження і популяризацію народного мистецтва.

Відвідувачі виставки із зацікавленістю розглядали різнопланові та різножанрові роботи автора: від портрета, ікони – до пейзажу, від побутової картинки чи зображення тварини – до роботи з глибоким філософським підтекстом, від натюрморта – до ілюстрації казки чи вітальної листівки.

У кожному витворі – власне бачення прекрасного, особистісне сприйняття і гарний настрій. Із кожної роботи струменить позитивна енергетика добра і любові до родини, людей, навколишнього світу.

Дружина Олександра, Тетяна, розповідає: «До експозиції виставки увійшли 55 творчих робіт, виконаних у техніці вирізування на білому або чорному папері. Тематика картин різноманітна. У свої роботи Олександр вкладає частинку свого серця, тому паперові прикраси заряджаються позитивною енергетикою і є своєрідними оберегами. У цьому переконалися відвідувачі виставки, які із задоволенням переглядали його картини».

Про Олександра Павлюка і його захоплення витинанкою ми писали у «Прапорі» №37, від 11 вересня 2015 року.

Зичимо Олександру розвивати свій талант, досягати ще більших висот у творчості й нести своїми роботами добро і любов людям.

Надія Панченко.
Фото Тетяни Павлюк.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *