Сила духу і жага перемоги підкорюють п’єдестали

Про багатства і красу поліського краю розповідалося не раз, та все ж головним його скарбом залишаються люди, які невтомною щоденною працею прославляють рідний край, досягаючи вершин у різних сферах.

Хорошівці добре знають мужнього, красивого Олександра Колодія, який нещодавно став срібним призером Кубку України UBPF (Всеукраїнської федерації бодібілдингу, фітнесу і атлетизму) за версією Всесвітньої федерації WBPF та бронзовим призером Кубку Європи WBPF у категорії – бодібілдинг до 85 кг.

Із дитинства Сашко був закоханий у спорт, адже протягом шкільних років відвідував майже усі спортивні секції, що були на той час у Володарськ-Волинському. Вміло поєднував спортивні досягнення та навчання у середній школі №2, яку закінчив із золотою медаллю. Як згадує Олександр, його першого із юнаків району помітили і запросили в молодіжний склад обласної команди з футболу. Там він отримав І дорослий розряд із цього виду спорту.

Гарним прикладом для Олександра, окрім його батьків, був нині покійний учитель фізкультури та ДПЮ Володимир Іванович Бондарчук, який одразу відзначив у Олександрові лідерські якості і всіляко їх розвивав.

Володимир Іванович завжди підтримував Сашка, запрошував його на зустрічі зі школярами.

Питання вибору майбутньої професії перед Олександром не стояло, адже захищати Батьківщину – вибір справжніх чоловіків. Із відзнакою закінчив Київську національну академію внутрішніх справ у званні лейтенанта та був направлений на службу в загін спеціального призначення та боротьби з тероризмом «Омега». Під час студент-ського життя не полишав спорту, брав участь у різноманітних змаганнях та здобував перемоги.

Звільнився  з лав Національної Гвардії у статусі учасника бойових дій, у званні капітана. Пройшов горнило неоголошеної війни, довелося виконувати бойові завдання і в Донецькій, і Луганській областях. Але і там Олександр створив із металобрухту імпровізований спортивний зал і тренувався. Важкі спогади про пережиті події Олександр тамував у спортивному залі. Та скільки б не тренувався, не піднімав «залізо», бажаної фізичної форми, яку мали його кумири дитинства, набути не міг. Адже бодібілдинг – велика наука, а не лише спорт. У першу чергу – це особливий стиль життя, починаючи від раціону харчування до повсякденного режиму дня. В бодібілдингу основна робота починається із харчування, а потім вже додаються фізичні навантаження. Сьогодні дружина Яна чітко слідкує за харчуванням Олександра і все готує.

– Мені завжди щастить по життю на зустрічі із хорошими людьми. У спортивному залі я познайомився із нинішнім моїм тренером Сергієм Бабчуком – чемпіоном світу,  завдяки якому я маю спортивні досягнення. Спорт не тільки дав змогу досягти певних вершин, а в першу чергу зустріти свою другу половину – Яну. Ми разом тренувалися, і я вирі-шив для себе, що ми з моєю тоді ще майбутньою дружиною будемо брати участь у змаганнях Кубку України-2016. Я – з бодібілдингу, а вона – як фізик-модель. Хоча Яна тоді ще навіть про мої плани не здогадувалася. І за півроку підготовки ми таки взяли участь у цих змаганнях. Я на сцені зробив пропозицію руки і серця, і вона дала згоду, – розказує Олександр.

Мама Яни, коли розпочались криваві події на сході країни, не побоялася разом із двома доньками залишити все у Донецьку та розпочати нове життя у Києві.

Нині Олександр із дружиною спільно тренуються, протягом року готувались до важливих змагань. Не дивлячись на всі складні перипетії, що передували їх прибуттю на острів Тенерифе (Іспанія), де проходив Чемпіонат Європи, вони гідно представили Україну.

– Ми завдячуємо усім добрим друзям, що нас підтримували. Наголошу, що завдяки спонсорській під-тримці одного із торгових центрів столиці ми маємо змогу повноцінно тренуватися, брати участь у змаганнях, адже, як відомо, боді-білдинг – досить затратний вид спорту. Сьогодні відзнято ролик про цикл наших тренувань, починаючи від щоденного раціону харчування, закінчуючи заняттями у спортзалі, який готується до запуску на одному з інтернет-каналів, – зазначив Олександр.

Бажаємо молодому подружжю у наступному році здобути перемогу не тільки в Україні, а й на майданчиках Європи та світу. Окрім цього, зичимо поповнення колекції спортивних кубків та поповнення в родині. Нових досягнень та перемог!

Ірина Сівінська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *