Хорошівські дітлахи радіють новому ігровому майданчику

Міжнародний день захисту дітей вкотре порадував наймолодших жителів селища черговим подарунком. У перший літній день біля дитячо-юнацької школи відбулось урочисте відкриття спортивно-ігрового майданчика.

За сприяння депутата обласної ради Анатолія Подіка, підтримки Хорошівської селищної ради (голова Володимир Столярчук) наше містечко поповнилось сучасним майданчиком, якого тут ще не було.

– Щодня, розгортаючи газети чи переглядаючи телевізійні передачі, тільки й чуємо і читаємо, як стало важко жити або все погано. Ні, не все. Сьогодні завершується ремонт фасаду гімназії, яка стала окрасою містечка, відкривається чудовий дитячий майданчик. Із керівництвом громади ми доклали зусиль і упродовж місяця побудували, я думаю, найулюбленіше місце відпочинку для малечі та батьків. Дякую селищному голові за підтримку та плідну співпрацю, – зазначив Анатолій Подік.

У своєму виступі селищний голова Володимир Столярчук привітав дітей зі святом, а усіх присутніх із відкриттям новобуду. Зокрема, він зазначив: «Це дуже сучасний і гарний майданчик, який повинен бути не один у нашій громаді. Він став можливим завдяки процесу децентралізації, що проходить у державі. Також це особиста ініціатива нашого депутата Анатолія Подіка, який своєю наполегливістю зумів «вибити» на це кошти».

Окрім цього, Володимир Столярчук вручив подяку та цінний подарунок керівнику підприємства «Райагрохім» Віктору Мінялуку за вагому допомогу в будівництві майданчика.

Право урочисто перерізати стрічку надали депутату А. Подіку, селищному голові В. Столярчуку та вихованиці дитячо-юнацької спортивної школи Вікторії Добровольській.

Освятив майданчик митрофорний протоієрей Свято-Покровської церкви отець Олександр.

Із захопленням усі присутні дивились виступ юних вихованців секції аеробіки спортивної школи (керівник Марія Прут), який став гарним творчим дарунком.

Найкращою подякою від жителів селища за добрі справи місцевої влади стали щасливі й радісні оченята малечі, яка із задоволенням кинулась випробовувати усі гойдалки та гірки. Тепер упродовж дня центр містечка сповнюється дитячим гомоном, а матусі милуються своєю малечею на зручних лавках обабіч майданчика.

Ірина Сівінська.
Фото автора.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *