В Іршанській громаді святкували День захисту дітей

Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгійно згадуємо безтурботні дитячі роки. Але всьому свій час. День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті. Цього дня особливо гостро піднімається питання захисту дитинства, адже і сьогодні, у ХХІ столітті сотні, тисячі дітей не мають можливості нормально жити і розвиватися, вчитися і лікуватися.

До дня захисту дітей на території Іршанської ОТГ було проведено низку заходів, щоб подарувати радість та свято дітворі. 21 травня в рамках святкування була представлена вистава Театру ростових ляльок «Веселе навчання з правил виховання».

25-26 травня відбувся День відкритих дверей у закладах позашкільної освіти. Більше ніж 40 вихованців Центру естетичного виховання представили свої творчі доробки на виставці декоративно-прикладного мистецтва. Учні школи мистецтв продемонстрували звітну виставку образотворчих робіт «Світ очима дітей». Кращі роботи були відзначені.

27 травня вихованці Іршанської школи мистецтв узяли участь у фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Дитяче бажання» у м. Житомир.

29 травня відбулися урочисті відкриття зміни мовних таборів в Іршанському та Добринському НВК.

30-31 травня серед вихованців Іршанського ДНЗ відбувся конкурс читців віршів про дітей і дитинство та спортивне свято для дітей «Щоб здоров’я добре мати, треба рухатись завзято».

31 травня на базі ДЮСШ проведені спортивні змагання «Веселі старти», де були задіяні діти різної вікової категорії та діти пільгових категорій, які змагалися в естафетах, іграх та розвагах.

1 червня на площі біля ПК «Титан» відбулась концертно-розважальна програма творчих колективів Іршанської школи мистецтв « З Україною в серці», в якій взяли участь близько 350 дітей – глядачів та учасників різного віку. Під час програми проведено конкурс малюнку на асфальті на теми: «Розмалюй світ», «Україні – мир», «Діти – планети нашої цвіт», організовано тематичні майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, орігамі, бісероплетіння та ін.. Спеціаліст у справах дітей організував творчий конкурс малюнка «Планета без війни» серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, де всі учасники отримали заохочувальні призи у вигляді USB Flash та суве-ніри, створені руками вихованців та викладачів Центру естетичного виховання. Діти-сироти та діти з «кризових сімей» отримали подарунковий набір від благодійної організації «Серце Полісся», а всі учасники свята отримали солодкі гостинці, які були надані селищною радою.

Працівниками селищної бібліотеки проведено інтелектуальну вікторину «Відчиняє двері казка», в якій взяли участь учні початкової школи. Найактивніші учасники вікторини отримали заохочувальні подарунки.

На території мовного табору Іршанського НВК «Гімназія – ДНЗ», де перебуває більше 50-ти дітей, серед яких діти пільгових категорій, взяли участь в інтелектуальній вікторині «Українці – інтелектуальна нація» та спортивні змаганнях серед команд школярів.

У мовному таборі Добринського НВК, в якому перебуває 20 дітей, було проведено конкурс малюнка на асфальті «Пензлик миру та злагоди», пісенний конкурс серед школярів «Співоча карусель», спортивні змагання «Веселі старти».

2-3 червня вихованці Іршанської школи мистецтв, серед них діти пільгових категорій, узяли участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «ДивоГрайлики» м. Андрушівка.

Володимир Кайдалов.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *