Творчий звіт Іршанської школи мистецтв

26 травня в приміщенні Палацу культури «Титан» пройшов звітний концерт, присвячений черговому випуску учнів Іршанської школи мистецтв. У заході взяли участь як кращі учні школи, так і кращі колективи – дитячі та викладацькі. Всі вони упродовж усього навчального року з успіхом були учасниками у шкільних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Багато з них стали дипломантами, лауреатами і отримали нагороди та дипломи! Бурхливими оплесками глядачі зустрічали та проводжали кожного учасника концерту – а це найголовніша винагорода для вчителів.

На свято з привітаннями завітали селищний голова Іршанської ОТГ Анатолій Борисович Рак, який привітав випускників із закінченням школи мистецтв, відзначив кращих викладачів грамотами та грошовими преміями,  побажав школі творчого довголіття та продовжувати тримати високу планку учбових досягнень та яскравих перспектив на багато років. Голова профкому ІГЗК Микола Миколайович Волохов вручив грамоту директору школи мистецтв Тамарі Леонідівні Злобіній за творчу співпрацю, подякував усім за професіоналізм та майстерність. Від удячних батьків виступив батько випускника Анатолій Антонович Пантус, який зачитав власний вірш, присвячений школі мистецтв.

Фінальним акордом концерту-звіту стала пісня «Україно моя!» у виконанні всіх учасників заходу. Творчий звіт вихованців школи мистецтв та педагогічного колективу, сповнивши душі радістю та надіями, залишив добрі спогади та незабутні враження не лише в учасників та керівників колективів, а й у всіх гостей.

Школа мистецтв була і залишається осередком культури селища Іршанськ.

Розширення кола пропонованих закладом спеціалізацій викликало інтерес як із боку батьків, так і дітей, оскільки тепер можна навчатись не тільки музичному, а й хореографічному, образотворчому мистецтвам.

Світлана Федоренко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *