Талант сіяти мудрість і знання

Вчитель, даний Богом для людей. Вчитель, який навчає і постійно навчається сам. Радіє життю і вчить цьому дітей. Уміє бути вимогливим, але ж ніколи не залишить у скруті, завжди порадить, протягне руку допомоги та порадіє твоїм успіхам. Такою людиною по праву можна назвати вчителя початкових класів Новоборівської гімназії, спеціаліста вищої категорії, педагога, яка має звання «старший вчитель» – Мошківську Галину Миколаївну.

Народилася Галина Миколаївна 28 травня 1956 року в с. Травневе Коростишівського району. У 1971 р. стала випускницею Травневої 8-річної школи та студенткою Коростишівського педагогічного училища. Юна Галина зрозуміла, що навчати і виховувати дітей – це справді її покликання. Тому здобула вищу освіту в Житомирському педагогічному інституті ім. І.Я. Франка. Педагогічну діяльність Галина Миколаївна розпочала у 1975 році в Давидівській 8-річній школі. У 1976 році, у зв’язку з укомплектацією класів, була переведена у Новоборівську 8-річну школу (нині Новоборівська гімназія), у якій працює по даний час.

Упродовж 40 років  передає Г.М.Мошківська  знання і душевне тепло дітям, по-материнськи, крок за кроком веде їх по життєвому руслу, застерігає від помилок, підтримує у випробуваннях, радіє злетам і перемогам  учнів. І перша буква, схована у магії слова, і перша цифра, пробуджена у нескінченному ряді арифметичних знаків, і перша радість, і перша невдача – усе це творить із маленьких дітей найзавершенішу суть самої природи – Людину.

Власноруч виготовлені наочні посібники, внесення в уроки інноваційних елементів із досвіду передових вчителів країни, власні методики відпочинку дітей під час уроків – це все її стихія… І постійне навчання та самовдосконалення. На  рахунку Галини Миколаївни багато відкритих уроків, що залишали в дитячих душах відчуття доброї казки; позакласних заходів, де кожна дитина мала можливість продемонструвати свої таланти та обдарування.

Галина Миколаївна постійно запалює в серцях своїх учнів вічний вогник добра, краси і благородства. Вміло ставить на крило молодих колег і учнів. Коли ж чиїсь крилята не справляються з польотом, завжди підтримує, допомагає, вселяє віру у власні сили. Скільки ж учнів Г.М. Мошківської ідуть по життю впевнено, дякуючи їй за це!

Батьки нинішнього 4-А класу Новоборівської гімназії щиро вдячні Галині Миколаївні за невтомну працю,  великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Її серце завжди наповнене співчуттям, добротою і милою приємністю. Такими чудовими якостями вона щедро ділиться з  дітьми. Зичимо нашій учительці здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

З повагою батьки 4-А Новоборівської гімназії.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *