Свято дитинства, яке запам’ятається надовго…

Діти – це світле майбутнє нашої країни, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

У День захисту дітей на площі біля будинку культури о 10-тій годині діти мали змогу взяти участь у конкурсі малюнка на асфальті. Його метою було заохотити дітлахів до творчої діяльності, сприяти творчому розвитку, виховати у них почуття єдності та згуртованості. Також на свято шкільними автобусами доправили дітей із пришкільних таборів Хорошівської ОТГ. Серед кращих робіт було визнано малюнки вихованців Хоро-шівської гімназії, Краївщинського НВК та Рижанської гімназії. Переможці отримали 20 безкоштовних квитків на атракціони, а інших учасників пригостили солодощами. Для охочих проводились спортивні змагання й естафети. Окрім того, був проведений олімпійський забіг, у якому брали участь по два учасники із кожного табору. Юні спортсмени – переможці отримали цінні подарунки, а учасники – солодощі.

У фойє будинку культури можна було побачити виставку робіт вихованців Центру дитячої та юнацької творчості та дітей з функціональними обмеженнями.

Об 11-тій годині у великому залі будинку культури відбувся святковий концерт, де свої творчі вміння демонстрували вихованці пришкільних таборів об’єднаної громади. Уся зала наповнилась юними глядачами. Не було жодного вільного стільця. Всі хотіли подивитись на таланти винуватців свята. Були представники з Поромівки, Давидівки, Краївщини, Дворищ, Зубринки, Сколобова, Грушок та Рижан.

Долучились до концерту юні артисти творчих колективів будинку культури, музичної школи, спортивної школи та юна солістка Влада Бусленко.

Свято відбулось за ініціативи Хорошівської селищної ради, організаторами дійства виступили Хорошівський будинок культури (директор З.К. Райковська), відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради (директор Н.П. Осадчук), Хорошівська дитячо-юнацька спортивна школа (директор Н.В.Козаченко).

Людмила Манзюк.
Фото Ірини Сівінської.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *