Проводжаємо своїх випускників…

Теплий травневий день був наповнений чарівними звуками. У малий зал будинку культури прийшли гості Хорошівської музичної школи, щоб розділити радість і сум випускного свята, щоб віншувати дорогих випускників 2017 року та підвести підсумки творчої роботи учнівського та викладацького колективу навчального закладу.

У першій, офіційній, частині свята директор школи Жанна Бенедюк вручила грамоти відмінникам школи та переможцям конкурсів, оглядів та олімпіад різного рівня. А також вручила свідоцтва про закінчення музичної школи 17-ом випускникам закладу.

Під час вручення свідоцтв із вуст ведучих Олени Михайленко та Миколи Федоровича звучали підбадьорливі й величальні поетичні рядки-побажання, з любов’ю підготовлені викладачами про кожного учня чи ученицю.

Наступну частину свята мали слово випускники. Вони висловлювали викладачам і батькам свою вдячність, виступали з музичними номерами.

Вітали випускників першокласники, дарували музичні сюрпризи, вручали квіти, а навзаєм від старших товаришів отримали подарунки.

Свої чудові виступи презентували випускникам і всім присутнім у залі переможці різних конкурсів та оглядів – випускники Дмитро Загацький, Ігор Козакевич, Данило Козаченко, учениці 3 класу Діана Недзельська, Алла Могиленко, а також ансамбль народних інструментів. Приємно було побачити на сцені випускників закладу, а нині працівників галузі культури – Віталія та Олександра Райковських, Сергія Костецького, Романа Ушакова, які теж подарували глядачам пісню під власний акомпанемент на різних інструментах.

Приємно, що, за невеличким виключенням, майже усі викладачі Хорошівської музичної школи є випускниками цього заладу. Вони продовжують його життя і кують його славу своєю самовідданою працею.

Цікаво, що у музичній школі є учні, які оволоділи грою не лише на одному інструменті, а на кількох. Ось, наприклад, випускниці фортепіанного відділу Ірина Данюк та Віталіна Телятник виступили в дуеті на кларнетах, а учениця класу акордеону Софійка Довбиш грала на сопілці.

Було багато ансамблевої гри, інструментальних дуетів у складі учнів та учнів і викладачів, виступ хору – усі ці номери підкреслювали велику роботу з розвитку творчих здібностей вихованців, зі згуртування колективу, з підвищення виконавської майстерності, свідчили про високий рівень взаєморозуміння у цьому творчому закладі.

Особливу шану на святі було висловлено відділу теоретичних дисциплін, які для пересічного слухача і глядача завжди залишаються за лаштунками виступів і перемог.

«Дійсно, без сольфеджіо ми б не розуміли музики «зсередини», не знали б, що гармонія в музиці має свої майже математичні закони.

А музична література – предмет, який має знати кожна культурна людина. Біографії відомих композиторів та історія створення великих музичних творів – це трамплін, з якого починається доля будь-якого музиканта», – наголосили ведучі.

Заключною фразою випуску були слова: «До нових зустрічей на сценах міста, країни і світу!»

А ми зичимо, щоб це побажання збулося для великої кількості цьогорічних випускників.

Надія Панченко.
Фото Ірини Сівінської.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *