Міжнародний день захисту дітей у Новоборівській ОТГ

У перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – це те, з чого починається життя кожної людини. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі.

Уся Новоборівська громада долучилася до святкування Дня захисту дітей, щоб кожна дитинка відчула, що про неї пам’ятають, турбуються і люблять. Цьогоріч святкування відбулося масштабно та нетрадиційно. З 10 години ранку розпочались забави для дітей, які відвідують пришкільні оздоровчі табори: малюнок на асфальті, розважальна програма «В гостях у Пеппі», безкоштовні атракціони. Зі всіх п’яти освітніх закладів Новоборівської громади прибули учні, щоб вирушити у подорож із фантастичними Коком, Джамбою та Пеппі. Завдячуючи Тетяні Миколаївні Корнійчук, Олені Альозіївні Лозовик та Людмилі Володимирівні Рижовій, діти отримали яскраві враження та позитивні емоції. В другій половині дня свято розпочалося для наймолодших учасників – вихованців із шести дошкільних навчальних закладів громади. На щорічний фестиваль-конкурс «Я маленький українець» прибуло 40 учасників, кожен із яких отримав не лише яскраві враження від ігор, виступів, але й солодкі подарунки. Хочеться подякувати тим депутатам селищної ради та підприємцям, які долучилися до організації цього свята: О.А. Орехівському, М.О. Тарасенку, О.А. Лишняк, Є.В. Міщенко, Л.Т. Єрмак та пастору церкви християн віри Євангельської І.Л. Фещенку.

Особливої турботи заслуговують діти пільгових категорій, саме захист їхніх прав є одним із найголовніших наших обов’язків. Тому Новоборівська громада відрядила 28 таких діток із Нової Борової, Кропивні, Старого Бобрика, Небіжа на обласний захід у м.Житомир, присвячений Дню захисту дітей. Фінансову допомогу для перевезення учнів надав директор Межиріченського ГЗК І.К. Бондар. Щиро вдячні йому та іншим благодійникам за те, що допомогли захистити наших дітей, зігріти теплом і любов’ю кожне дитяче серце, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.

Дорогі хлопчики та дівчатка Новоборівської громади, прийміть найщиріші привітання від нас, дорослих. Нехай у вашому житті ніколи не буде розчарувань. Міцного здоров’я вам, успіхів у навчанні та безмежного щастя.

Відділ освіти, охорони здоров’я і соціально-культурної сфери.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *