Єдиний всеукраїнський стрілецький день у Хорошівському РВК

27 квітня згідно з планом підготовки військових комісаріатів на 2017 рік на базі Коростенської виправної колонії були проведені практичні заняття з вогневої підготовки в рамках проведення Єдиного всеукраїнського стрілецького дня з організаційним ядром роти охорони Хорошівського РВК.

Усі, хто прибув, є мешканцями нашого району та входять до складу роти охорони Хорошівського РВК. Рота охорони є структурним підрозділом Хорошівського РВК, який створюється на особливий період і діє відповідно до покладених на нього завдань.

Метою проведеного заходу було поглиблення теоретичних знань військовозобов’язаних; відновлення практичних навичок у поводженні зі зброєю та виконання нормативів зі стрілецької зброї; виховання у особового складу роти охорони усвідомлення важливості виконання завдань, що стоять перед ними, патріотизму та наполегливості в освоєнні військових знань; згуртованості та злагодженості роботи при виконання поставлених завдань.

Особовий склад військовозобов’язаних Хорошівського району брав участь у виконанні вправ стрільб із стрілецької зброї (автомата «Калашникова» АК-74). Поставлене завдання виконане в пов-ному обсязі.

Інформуємо, що у військових комісаріатах Житомирської області продовжуються заходи щодо комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Запрошуємо всіх бажаючих до Хорошівського РВК для отримання додаткової інформації щодо проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних сил України. Тел. 3-16-34.

Василь Шевчук, заступник військового комісара Хорошівського РВК з ТрО, старший лейтенант.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *