В Іршанську відзначили Міжнародний день танцю

За рішенням ЮНЕСКО, з 1982 року 29 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день танцю. У цей день весь танцюючий світ відзначає своє професійне свято.

Зазвичай, цього дня проводяться фестивалі хореографії, а також звітні концерти творчих танцювальних колективів.

Міжнародний день танцю також відзначила Іршанська школа мистецтв.

21 квітня відбувся звітний концерт, присвячений 15-річчю колективу «Імпульс» (керівник Сахненко І.Ю.), та 28 квітня – звітний концерт хореографічного відділення, присвячений Міжнародному дню танцю.

У концерті взяли участь колективи «Амельянс» (керівник Єрмакова О.В.), «Райдуга» (керівник Можаровська С.М.), «Дивоцвіт» (керівник Коврига С.Б.).

На сцені Палацу культури та спорту танцювало більше трьохсот дітей. Це було справжнє свято для учасників та гостей.

Директор школи мистецтв привітала усі танцювальні колективи з високими досягненнями та вручила дипломи і грамоти за призові місця, які вони отримали за участь в обласних та Всеукраїнських фестивалях-конкурсах.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток хореографічного мистецтва, вагомі досягнення в обласних та Всеукраїнських конкурсах, активну участь у концертній діяльності селища, району та області селищна рада нагородила керівників танцювальних колективів грамотами та грошовою винагородою.

Тамара Злобіна.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *