П’ять днів у світі емоцій

Із 24 по 28 квітня Зубринську ЗОШ І-ІІІ ступенів охопила хвиля тижня психології.

Метою психологічної служби було створити інтригу, сформувати позитивний настрій, спонукати учнів до самопізнання через нетрадиційні форми роботи, навчити школярів відчувати внутрішній світ людини і вміти висловлювати свої почуття.

Події тижня охопили і дітей, і дорослих. У кожному куточку школи чекали сюрпризи у вигляді мудрих повчань, оголошень доброти, інформаційних цікавих галерей та незвичайних завдань. Кожен день мав свою назву та девіз: понеділок «День хорошого настрою»,  вівторок «День радості» , середа «День щастя» і т.д.

Упродовж тижня учні та вчителі брали участь у різноманітних акціях. Найприємнішою була акція «З днем народження». Іменинникам говорили добрі і приємні слова, хвалили, малювали листівки. Завдяки цьому діти справді відчували себе головними, потрібними суспільству, у них підвищувалася самооцінка.

Згуртувала учнів акція «Автопортрет класу» та психологічний портрет школи «Най-най…», під час яких діти створювали колажі та вибирали найвеселіших, найдобріших, найвідповідальніших учнів школи.

Приємною несподіванкою було написати лист самому собі. Всі листи були складені до скриньки майбутнього, яка буде відкриватись лише на випускні вечори.

Учні старших класів підготували для своїх менших товаришів рухливі ігри, які проводили на перервах. Школярі були задоволені і залюбки брали участь у всіх за-пропонованих вправах.

Також для кожного класу були виготовлені окремі цікаві завдання, які викликали неймовірні позитивні емоції. Найбільше сподобалися: «Домалюй відсутні частини», «Барвисті цифри», «12 місяців» та «Домалюй казкового персонажа».

Останнього дня тижня відбулася найочікуваніша гра «Слідопит». Цікаві запитання про життя школи, про вчителів не залишили нікого байдужими. Школа стала схожою на вулик: на першому поверсі рахують сходинки, на вулиці – дерева, в їдальні – щось вимагають від кухаря, в спортзалі – від учителя фізкультури. Від цієї гри отримали задоволення не лише діти, а й увесь колектив школи.

Протягом тижня у навчальному закладі діяла «Пошта довіри», якою могли скористатися всі учасники навчально-виховного процесу. Ця скринька і надалі стоятиме у коридорі, бо виявилась хорошим способом вирішення проблем для сором’язливих учнів.

Практичний психолог Ткачук В.В. та соціальний педагог залучили всіх учнів та педагогів школи до участі в заходах. Тиждень пройшов успішно. В усіх учасників переважали позитивні емоції та гарний настрій.

Тетяна Павлюк, соціальний педагог.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *