Пресвята Діво Богородице, спаси нас!

18 травня Православна церква молитовно вшановує ікону Божої Матері «Неупиваєма Чаша». В храмі села Добринь цього дня служилась святкова літургія, після якої відбувся Хресний Хід з іконою через усе село.

На службі були численні віряни, гості з найближчих сіл, з Іршанська, інших громад району. Службу Божу проводили священики о. Іоаннікій – настоятель Добринської церкви Різдва Пресвятої Богородиці, о. Василій – настоятель Іршанської церкви Покрови Пресвятої Богородиці та о. Герасим, настоятель Кропивнянської церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Віруючі разом із священиками возносили молитви до Господа та Його Пресвятої Матері за себе, за своїх близьких та увесь наш багатостраждальний світ

Розповідає Отець Іоаннікій:

– Кожна людина з самого дитинства знає, що материнська любов є найсильнішою у світі. Любов матері – це найміцніша сила, а материнська молитва піднімає дитину навіть із самого дна моря.

У кожного з нас є мати, яка нас народила, але також у кожної людини є Мати Небесна – це Матір Божа Пресвята Богородиця, через Яку Господь Ісус Христос при-йшов на землю, Яка є заступницею та Молитовницею за кожного, хто до Неї звертається у своїх молитвах. Свою присутність на землі Матір Божа показує через святі ікони, на яких є зображення Її Святого Лику.

Перша ікона Божої Матері була написана ще при Її житті апостолом Лукою. На теперішній час у світі є багато ікон Святої Божої Матері. Серед них є ікона «Неупиваєма Чаша», до якої люди молитовно звертаються за своїх близьких, яких спіткала біда пияцтва та наркоманії. У Висоцькому монастирі міста Серпухова знаходиться першообраз чудотворної ікони, від якої люди по їх вірі отримують зцілення.

Ворог людини – диявол через пияцтво віддаляє її від Бога і саме через пияцтво у світі відбуваються найстрашніші, найганебніші і найсумніші події.

У нашій церкві є образ – копія чудотворної ікони «Неупиваєма Чаша», яка була освячена біля першообразу. Написати ікону і освятити її в монастирі в Серпухові допоміг благодійник Віталій Миколайович Сіньков, який постійно підтримує наш храм. Біля цієї ікони щонеділі у церкві служиться молебінь.

Запрошуємо віруючих приходити та приїздити до нашої церкви, аби помолитися і, по своїй вірі, отримати полегшення чи зцілення від гріхів та душевних і тілесних недуг, – сказав священик.

Після служби Божої о. Іоаннікій вручив благодійнику Віталію Сінькову Грамоту митрополита Овруцького і Коростенського Віссаріона за постійну допомогу українській православній церкві.

Надія Панченко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *