Ми йдемо до тебе, Тарасе

22 травня у Хорошеві біля пам’ятника Кобзареві вперше відбувся урочистий захід вшанування 156-тої річниці перепоховання Великого Українця на Чернечій горі в Каневі.

Керівники і працівники райдержадміністрації, районної ради, Хорошівської селищної ради, структурних підрозділів, представники громадських організацій, небайдужі жителі селища зібралися цього дня на площі, щоб вшанувати світлу пам’ять генія.

Зі вступним словом до присутніх звернулася редактор районної громадсько-політичної газети «Прапор», голова благодійної громадської жіночої організації «Нитка Аріадни» Галина Мінялук, яка розповіла про останні миті життя та скорботне повернення Тараса Григоровича в домовині в рідну Україну.

Учасниці вокальної групи «Свічадо» (керівник Ірина Слобожан) виконували пісні на вірші поета. З уст Світлани Хомчук, Нелі Горбачевської, Людмили Лисюк звучали поезії Т. Шевченка. На розсуд глядачів юні вихованці драматичної студії «Феєрія» (керівник Ірина Сівінська) представили літературно-музичну композицію за творами Шевченка «ПроРок».

Організатори дякують за підтримку в проведенні заходу керівникам районного сектору культури і туризму РДА, відділу культури Хорошівської селищної ради, Хорошівського будинку культури.

Крізь століття і сьогодні актуально звучить слово Шевченка:
І мене в сім’ї великій,
В сім’ї вольній, новій,
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом.

Ірина Сівінська.
Фото Юрія Артем’єва.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *