Кубок Весни – у «Спартака»

Дев’ятого травня на стадіоні «Спартак» смт Хорошів, відбувся фінал Кубка «Весна – 2017 року», де зустрілися старі знайомі спартаківці з райцентру та багаторазовий чемпіон і володар Кубків «Орін» із Нової Борової. Як і очікувалось, гра виявилась цікавою. Господарі майданчика з перших хвилин почали більше контролювати м’яч, а разом із тим проводити атаки на ворота гостей, де останні перехоплювали перевагу і гостро контратакували. Та на 19 хвилині Олександр Беляк відкриває рахунок на користь спартаківців. Цей успіх утримався недовго. «Оріон» зламав опір захисників і зрівняв рахунок – 1:1.

Гра набирає потужного характеру: обидві команди борються за кожен метр футбольного поля, щоб володіти м’ячем. І ось той же Олександр Беляк, отримавши м’яч, поблизу лінії штрафного майданчика новоборівчан знову виводить свою команду вперед. На мить оріонівці розгубились, а цим скористалися господарі, і Олексій Сокирко доводить рахунок до 3:1. На перерву пішли з цим же рахунком.

Як і очікувалось, гості посилили свої можливості і почали раз у раз загрожувати воротам господарів, чим змусили довгий час відбиватися як захисників, так і воротаря. Тож «Оріон» зумів зменшити рахунок до мінімуму. Слід відзначити, що цього разу спартаківці вистояли і отримали перемогу з рахунком 3:2.

Від селищної ради (голова В.В. Столярчук) команда нагороджена кубком та м’ячем. Районна держадміністрація, районна рада відзначила грошовими винагородами володаря кубка «Весни» та фіналіста розіграшу.

Подяку заслуговують усі ті, хто був причетний до проведення весняного футбольного свята – суддівська колегія, працівники стадіону, а також усі вболівальники обох команд, які підтримували своїх хлопців футболістів.

Розіграшем Кубка Весни розпочато футбольний сезон, тож, маючи нагоду, районна федерація футболу повідомляє, що розпочинається першість району, де 28 травня в першому турі першого кола зустрінуться «Спартак» Хорошів – «Колос» Топорище, «Оранта» Кропивня – «Дружба» Рижани, «Сокіл» Сколобів – «Фенікс» Нова Борова, «Зоря» Дворище – «Оріон» Нова Борова, початок ігор о 17:00.

Команда-господар за 30 хвилин до початку матчу повинна розрахуватися з арбітром, а також підготувати футбольне поле до поєдинку – чітка розмітка, закріплені сітки, прапорці на кутових відмітках, забезпечити медпрацівником, питною водою та підтримувати належний порядок під час проведення всього матчу. За все це несуть відповідальність працівники стадіону, а також тренери, представники команди господарів.

Є прохання до всіх футболістів та команд, глядачів – мати витримку, поважати один одного, не перетворювати футбольне свято в бійку, уникати нецензурних вигуків з трибун та на футбольному полі. В нетверезому стані краще не приходити на стадіон, тоді все буде добре для обох команд.

Доброго старту вам, учасники першості району з футболу.

Микола Ренкас, голова федерації футболу Хорошівського району.