«А над світом українська вишивка цвіте…»

Всеукраїнське свято – День вишиванки, яке проводиться щороку в третій четвер травня, а цьогоріч припало на 18 травня, покликане зберегти започатковані в давні часи народні традиції творення та носіння етнічного вишитого одягу.

Жителі селища Нова Борова  активно долучилися до свята, вбачаючи його суть саме в тому, щоб одягнути вишиванку, аби показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом. Вишиванка – символ, який об’єднує українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. Тож цей день виявився по-справжньому святковим у селищі. Тим паче, що й погода сприяла гарному настрою.

Найактивнішими учасниками стали Новоборівська гімназія та ЦРД «Сонечко». Загалом у школах та дитячих садках протягом дня було проведено виховні заходи на патріотичну тематику, а саме: інформаційно-пізнавальні  хвилинки, бесіди, перегляд відеоматеріалів, фотосесії. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці шкіл та садочків разом зі своїми батьками та вчителями відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

До загальнонаціонального флешмобу долучилися працівники Новоборівської селищної ради, 
відділу освіти, охорони здоров’я і соціально – культурної сфери, селищної бібліотеки, будинку культури, приватні підприємці. Більшість працівників одягли вишиванки і прийшли в них на роботу. Робочий день у Новоборівській громаді  пройшов під гаслом: «Одягни вишиту сорочку на роботу! Шануй українське!» І в селищі загалом багатьох людей можна було побачити в вишиванках. Спасибі вам, новоборівчани, за те, що шануєте народні традиції та звичаї.

Відділ освіти Новоборівської ОТГ.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *