У полоні класичної музики

Упродовж майже двох годин у малому залі будинку культури у п’ятницю, 28 квітня, відбувалося яскраве багатоголосе свято – звітний концерт вихованців та викладачів Хорошівської музичної школи. Глядачі з насолодою перебували увесь цей час у полоні класичної музики та позитивної цілющої енергетики, яку щедро випромінювали учасники й організатори дійства.

Побачити та послухати, наскільки майстерно діти володіють інструментами чи власним голосом, прийшли батьки, дідусі та бабусі, друзі та ті жителі селища і району, хто любить музику і цікавиться життям музичного закладу.

Проте кожен виступ – це справді був гідний звіт про якісну роботу викладачів та наполегливу працю юних музикантів. Були тут і сольна гра на музичних інструментах, і дуети викладачів з учнями чи учнів, ансамблева гра на народних інструментах, вокальні номери обдарованих вихованців та виступи дитячого хору. Усі вони супроводжувалися дружними оплесками вдячних глядачів. А виступ вокальної групи викладачів школи викликав цілий шквал оплесків та викрики «Браво!».

Ведучі заходу викладачі Олена Михайленко та Микола Федорович вправно поєднували програмні номери з поетичними рядками, чи влучними коментарями, які готували глядачів до сприйняття чергового виступу.

Прикметно, що школа тісно співпрацює з батьками, знає їх обдарування теж. Один із вокальних творів, що виконували діти, це «Алілуя» Леонардо Коена, звучав у поетичному перекладі українською мовою, який написав наш земляк, самобутній поет Олексій Могиленко.

Ті емоції, тепло і позитив, який отримали глядачі та всі учасники концерту, ще довго зігріватимуть їх серця, адже високе мистецтво – це диво, яке зцілює людей і дарує їм радість життя.

Світлана Федоренко.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *