Новини з Добринської громади

Традиційно в селі Добринь Іршанської ОТГ відзначають День пам’яті та примирення та День Перемоги. Цього року місцевий священик Отець Іоаннікій розпочав свято панахидою по загиблих воїнах, яка пройшла біля обеліска Слави. Продовжився захід концертною програмою в місцевому будинку культури. Тут звучали настільки зворушливі слова, що глядачі не могли стримати емоцій від почутого. Це дійсно свято зі сльозами на очах.

Громадяни та гості села щиро дякують педагогічному колективу і школярам Добринського НВК на чолі з директором Шевчук Л.В. за подароване свято. Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

*   *   * 
Молодь села Добринь організувала роботу з прибирання сільського парку. Власними силами та за особисті кошти збудували «літній будиночок» для відпочинку. Це чудовий приклад для майбутнього покоління.

*   *   *
Громадяни села щороку прикрашають не лише свої оселі до свята Воскресіння Христового, але й поспішають окультурити інші сільські об’єкти. Оновлюють Розп’яття при в’їзді в село Добринь, фарбують автобусну зупинку, прибирають сільське кладовище.

Щиро дякуємо односельчанину Дмитру Дмитровичу Булизі за організацію робіт та за надання транспорту під час прибирання сільського кладовища, підпри-ємству ТОВ «Україна Капітал» за придбання матеріалів для фарбування сільської автобусної зупинки та матеріалів для благоустрою Добринського НВК, за постійне надання транспорту для підвозу учнів та вчителів із села Губенкове до Добринського НВК.

Аліна Зіневич, депутат Іршанської ОТГ.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *