Гідний виступ команди з фрі-файту на Чемпіонаті України серед юніорів


У той час, коли більшість жителів району відпочивали, готували шашлики або займались городніми справами, юні спортсмени з Хорошівської ДЮСШ на чолі зі своїм тренером Сергієм Козакевичем поїхали на Прикарпаття, щоб узяти участь у серйозних змаганнях.

Це був Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів (16-18 років), що відбувся в Івано-Франківську з 28 по 30 квітня у рамках п’ятого турніру пам’яті Павла Федорука. Цьогоріч на змагання приїхало більше 140 учасників із Києва, Вінниці, Запоріжжя, Полтави, Івано-Франківська, Тернополя, Житомирщини, Дніпропетровщини. В тому числі й четверо наших бійців. І хоча наша команда не потрапила в трійку призерів, але виступила дуже гідно. За результатами поєдинків Денис Литвинчук виборов 2 місце, Данило Солопака – 3 місце. Артем Кривенко та Віталій Вольський, на жаль, не потрапили до гурту призерів чемпіонату. Варто зазначити, що здобувати призові місця хлопцям було нелегко, адже у кожного у ваговій категорії було не менше восьми суперників, а у декого й до п’ятнадцяти.

Хлопці разом із тренером дуже вдячні за можливість взяти участь у таких серйозних змаганнях своїй спортивній школі, а також людям, що зголосилися допомогти, адже далека дорога і триденні змагання потребують чималих фінансових витрат. Отже, подяка ТОВ «Зернова комора» (О.М. Коник), ТОВ «Дюлон Граніт ЛТД» (О.В. Баранівський), ТОВ «Полісся Інвест» (А.В. Білицький), ТОВ « Мілар Агро» (О.А. Дяченко), а також підприємцям М.М. Китаєву, В.П. Примаку та В.М. Таргоні.

Андрій Мінялук.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *