Пресвята Діво Богородице, спаси нас!

Кожна людина з самого дитинства знає, що материнська любов є найсильнішою у світі. Любов матері – це найміцніша сила, а материнська молитва піднімає дитину навіть із самого дна моря.

У кожного з нас є мати, яка нас народила, але також у кожної людини є Мати Небесна – це Матір Божа Пресвята Богородиця, через Яку Господь Ісус Христос прийшов на землю, Яка є заступницею та Молитовницею за кожного, хто до Неї звертається у своїх молитвах. Свою присутність на землі Матір Божа показує через святі ікони, на яких є зображення Її Святого Лику.

Перша ікона Божої Матері була написана ще при Її житті, апостолом Лукою. На теперішній час у світі є багато ікон Святої Божої Матері. Серед них є ікона «Неупиваєма Чаша», до якої люди молитовно звертаються за своїх близьких, яких спіткала біда пияцтва та наркоманії. В Висоцькому монастирі міста Серпухова знаходиться чудотворна ікона, від якої люди по їх вірі отримують зцілення.

Ворог людини – диявол через пияцтво віддаляє її від Бога і саме через пияцтво у світі відбуваються найстрашніші, найганебніші і найсумніші події.

У нашому районі в церкві села Добринь, яка освячена на честь Різдва Пресвятої Богородиці, знаходиться копія чудотворної ікони «Неупиваєма Чаша», яка освячена біля первообразу. Біля неї щонеділі служиться молебінь.

18 травня Православна церква молитовно почитає ікону Божої Матері «Неупиваєма Чаша». В храмі села Добринь буде служитись святкова літургія, після якої відбудеться Хресний Хід з іконою.

Запрошую всіх віруючих людей на святкове богослужіння та Хресний Хід, щоб вознести молитви до Господа та Його Пресвятої Матері за себе, своїх близьких та увесь наш багатостраждальний світ.

Початок святкової літургії 18 травня о 8-й годині ранку.

О. Іоаннікій, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Добринь.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *