Змагання на кубок Кисельмана О.С.

Патріотизм – одне з найглобальніших людських почуттів, закріплених віками і тисячоліттями, що поєднує в собі любов до Вітчизни, рідної землі, народу, своєї матері й готовності до її захисту.

Система патріотичного виховання здійснюється за допомогою різноманітних форм роботи.

Уже стало традицією проводити районні змагання з військово-прикладних видів спорту серед юнаків на кубок Кисельмана Олександра Соломоновича.

Кисельман О.С. – ветеран Великої Вітчизняної війни, кавалер ордена Б. Хмельницького, працював учителем допризовної підготовки Володарськ-Волинської середньої школи №1 з 1947 р. Він також керував шкільним духовим оркестром.

Народна мудрість гласить: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього». Без тісного зв’язку поколінь, без спадкоємності національних традицій не може обійтися жодна нація.

Цього року в змаганнях брали участь команди з 9-ти загальноосвітніх закладів району. Змагання проводились із таких видів: підтягування на перекладині, метання гранати, перетягування каната, стройової підготовки, спорядження магазину АК, комплекс-ної естафети, надання першої допомоги постраждалим, аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії.

Перше місце здобула команда Хорошівської гімназії (вчитель Свінціцький В.С.), ІІ місце – команда Хорошівського НВК №1 (вчитель Черниш О.В.), ІІІ місце – команда Топорищенського НВК (вчитель Новосадов Г.С.).

Усі учасники змагань показали гарні результати з фізичної підготовки, відчули плече допомоги товариша. Змагання проходили в теплій, дружній підтримці команд. На цьому заході кожен був переможцем, адже учасники показали свою витримку, силу, вміння та готовність захищати Вітчизну.

«Усі, хто роздумував про мистецтво управління людьми, упевнені, що долі імперій залежать від виховання молоді», писав Аристотель.

Змагання пройшли при фінансовій підтримці обласного комітету ТСОУ, керівник Ніколусь М.О.

 

Валентина Онофріюк, голова РО ТСОУ.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *