Велопробіг пам’яті

Згідно з планом заходів у рамках святкування Дня Перемоги відбувся велопробіг, який був організований районною організацією Товариства сприяння оборони України. Розпочався він біля Меморіалу Слави в смт Хорошів, де відбувся мітинг і покладання квітів. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які віддали своє життя за Батьківщину. Далі організована колона учасників велопробігу під супроводом патрульної поліції вирушила до с. Рижани. Там була організована лінійка, присвячена Дню Перемоги та 30-річчю з дня відкриття пам’ятника Герою Радянського Союзу, нашому земляку Якову Петровичу Батюку. Учні Рижанської гімназії нагадали усім імена своїх односельців, які загинули в часи Другої світової війни, а також закликали сучасне покоління берегти пам’ять про полеглих у боях за визволення. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з поля бою в далекому 1945-му, воїнів-афганців, загиблих на Майдані та Захисників України, що загинули в зоні АТО. Також відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Я.П. Батюку та до Могили Невідомого солдата.

  Органи учнівського самоврядування Рижанської гімназії підготували та роздали учасникам мітингу брошури, в яких містилася інформація про Якова Батюка та фото пам’ятників і меморіальних дощок, які були встановлені на його честь у різних куточках країни.

Після цього учасники велопробігу з гарним настроєм повернулися у Хорошів. Усіх учасників чекав обід у їдальні Хорошівського НВК.

Велопробіг був проведений за фінансової підтримки Хорошівської селищної ради (голова – В.В. Столярчук) та обласного комітету ТСОУ (голова – М.О. Ніколусь).

Валентина Онофріюк, голова РО ТСОУ.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *