Визначено фіналістів на Кубок «Весна – 2017»

Традиційно в перших числах травня проводяться зональні змагання з футболу на Кубок весни. Господарі спортивного майданчика с. Дворище добре підготувалися до гри, адже саме там 1 травня відбувся зональний розіграш Кубка.

Після проведеного жеребкування першими на поле вийшли місцева футбольна дружина «Зоря» та «Спартак» (Хорошів). Ця гра пройшла цікаво, але цього разу перемогу святкували спартаківці, які випередили суперників із рахунком 3:0. У другій парі помірялися силами команди «Сокіл» (Сколобів) і «Дружба» (Рижани). Відкрили рахунок рижанські футболісти, і вони довгий час мали перевагу, але соколята знайшли сили зрівняти рахунок та в серії одинадцятиметрових ударів були влучними і перемогли з рахунком 5:4.

Також цікаво проходив поєдинок між командами «Юність» та «Спартак» із смт Хорошів. Цього року спартаківці довели, що вони сильніші, тому перемога з рахунком 1:0 вивела їх на зустріч зі сколобівцями. Ці дві команди вже не раз змагалися за вихід у фінал у зоні, тому поєдинок виявився цікавим, тому що обидві команди були сильними. Спартаківці після вдало проведених атак виграли з рахунком 3:1.

2 травня на стадіоні «Авангард» смт Нова Борова відбулися поєдинки другої зони, де за вихід у фінал змагалися теж п’ять команд. Наче за одним і тим же сценарієм як спартаківці, так і оріонівці, провівши по три гри, потрапили до фіналу. «Оріон» узяв гору над ФСК «Іршанськ» 2:0, «Феніксом» 4:3 та «Орантою» з Кропивні 1:0.

Отже 9 травня на стадіоні «Спартак» смт Хорошів відбудеться фінал Кубка «Весна-2017», де зустрінуться старі знайомі. Це багаторазовий чемпіон району та володар кубків команда «Оріон» із Нової Борової та володар кубків району – молода, перспективна команда «Спартак» смт Хорошів. Поєдинок має бути цікавим. Хлопці з райцентру будь-що хочуть стати володарем трофею, а новоборівчани – підтвердити свій статус.

Тож запрошуємо всіх уболівальників району, райцентру приїхати, прийти і підтримати своїх хлопців, друзів, братів.

Початок матчу-фіналу о 12 годині. Обслуговують фінальну зустріч арбітри другої категорії з футболу – Олександр Костецький, Володимир Панченко, Дмитро Гарбар.

Петро Ющенко, головний суддя, арбітр І категорої з футболу.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *