Новини з Фасової

18 квітня у Новій Боровій відбувся фестиваль «Великодні дзвони», у якому взяли участь самодіяльні артисти Фасівського сільського клубу. Виступ організувала завклубом Світлана Самойленко.

Гурт аматорів сцени у складі Валентини Пархомчук, Світлани Самойленко, Лілії Сапанович, Оксани Пархомчук, Олени Бавенко, Лідії Самойленко, Лідії Башинської з успіхом виконував українські народні пісні під акомпанемант народних інструментів – баяна та сопілки.

На фото: фасівські артисти.

*   *   *

У Фасовій нещодавно з’явився новий дитячий майданчик біля будинку загальноосвітньої школи. Майданчик розрахований для вихованців дитячого садочка – дошкільного підрозділу Фасівського НВК (на фото).

Організатором створення такого ігрового куточка для дітей стала вихователька ДНЗ Анжела Лавренова за моральної і матеріальної підтримки батьків.

Будував майданчик Олександр Осецький – житель Фасової.

Тепер малечі є де погратися і цікаво провести час із друзями.

А ще одне місце відпочинку – дитячий майданчик біля сільського клубу свого часу був встановлений завдяки екс-нардепу Віталію Журавському.

Навесні цього року цей майданчик обгородили вчителі НВК на чолі з директором Станіславом Журавським, а матеріали для огорожі надав лісник Олег Голуб.

*   *   *

Упродовж 5 років у Фасівському ФАПі працює сумлінний фельдшер Олена Кос. Разом із нею уже три роки трудиться медична сестра Альона Столяр. Це кваліфіковані медичні працівники, які гарно виконують свої посадові обов’язки, виявляють чуйність та милосердя у ставленні до людей, а також користуються повагою у громаді. Окрім цього, вони ще й гарні господарки. Навколо ФАПу – чистота і порядок. На доглянутих клумбах завжди цвітуть різні квіти з ранньої весни аж до пізньої осені, дбайливо доглянуті їхніми руками (на фото).

Підготувала Валентина Пархомчук.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *