Великодні писанки принесли перемогу

7-8 квітня, напередодні головного християнського свята Великодня в м. Житомирі на базі обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено 17-ту обласну виставку-конкурс учнівської молоді «Великодні писанки». Її учасниками стали переможці районної виставки-конкурсу, що відбулась 22 березня у Хорошівському центрі дитячої та юнацької творчості серед вихованців гуртка «Писанкарство», а саме: Вікторія Чумакова з композицією «Воскресіння», Анна Якубенко – «Дарунок Марії», Каріна Стеценко – «Писанковий рай».

На розгляд журі, до складу якого входили фахівці у галузі народного мистецтва, учасники виставки-конкурсу представили виготовлені власноруч зразки писанок, які були естетично оформлені у вигляді композицій. А також учасниці виконували контрольний розпис за запропонованими зразками-узорами та розписували авторські писанки за власними творчими задумами і вміло захистили їх перед членами журі.

Під час контрольного розпису учні показали свою майстерність та знання симво-ліки писанок, пов’язаних із регіональними особливостями України. Дівчатка добре впорались з контрольним завданням, показали гарні результати у захисті своїх композиції. Вікторія Чумакова виборола Диплом ІІІ ступеня. Вітаємо нашу вихованку із заслуженою перемогою. Бажаємо подальших творчих злетів.

Наталія Ткачук, директор Хорошівського ЦДЮТ.

На фото 1: композиція «Воскресіння» Вікторії Чумак. На фото 2: Анна Якубенко з композицією «Подарунок Марії Магдалини», на фото 3: композиція Каріни Стеценко «Писанковий Рай».

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *