Нові творчі перемоги Іршанської школи мистецтв

Березень є найбільш напруженим місяцем для учнів шкіл естетичного виховання нашої області. Адже в цей період проходять конкурси учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних за-кладів. Участь у конкурсах, фестивалях є невід’ємною частиною роботи кожного такого за-кладу. Це своєрідний іспит на рівень професіоналізму як для учнів так і для викладачів. Підготовка до цих творчих змагань триває цілий рік. До обласного центру приїздять найталановитіші та найпрацьовитіші учні. Саме до таких належать і наші вихованці.

Пантус Андрій (клас саксофона, викладач Макарець Ю.А., концертмейстер Сидорчук О.С.) (фото 1) одержав: Диплом за ІІ місце в обласному огляді-конкурсі сольного виконання на духових інструментах, Диплом за І місце у ХІ обласному фестивалі-конкурсі «Великодні дзвони», приз глядацьких симпатій в обласному конкурсі солістів-інструменталістів. Друзенко Дар’я (клас акордеона, викладач Самусь Г.В.) (фото 2) отримала Диплом за ІІ місце в обласному огляді-конкурсі сольного виконання на народних інструментах.

Підтримка талановитих дітей сьогодні є надзвичайно актуальною, адже учням важливо відчути, що їхні зусилля, наполеглива праця, натхнення, мистецький пошук оцінені не тільки батьками та викладачами, а і професіоналами, які входять до складу журі. Тому вже багато років учні Іршанської школи мистецтв беруть участь не тільки в обласних конкурсах, вони демонструють високий рівень підготовки на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, які мають широку географію та проходять в різних містах України.

31 березня-2 квітня в м. Кам’янець-Подільському проходив V Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance», де взяли участь танцювальні колективи школи мистецтв Іршанської ОТГ: «Амельянс» (керівник Єрмакова О.В.), «Дивоцвіт» (керівник Коврига С.Б.) (фото 4), «Райдуга» (керівник Можаровська С.М.), «Імпульс» (керівник Сахненко І.Ю.) (фото 3).

Колектив «Амельянс» нагороджений Дипломом ІІІ ступеня в номінації «Сучасний танець», колектив «Райдуга» нагороджений Диплом ІІІ ступеня в номінації «Народний танець». Колективи-переможці нагороджені цінними призами, а учасники фестивалю отримали пам’ятні сувеніри.

9 квітня в м. Києві проходив ІІ тур V Всеукраїн-ського фестивалю-конкурсу народної хорео-графії імені Павла Вірського, де брали участь переможці І-го обласного туру колективи «Імпульс» та «Райдуга».

Із величезною радістю хочу привітати усіх наших учнів та викладачів із високими результатами. Подякувати всім за професіоналізм та майстерність.

Велику вдячність висловлюємо батькам за підтримку та Іршанській селищній раді ОТГ за розуміння важливості естетичного виховання наших дітей. Знаю, що у наших учнів та викладачів є ще багато творчих планів. Тому всім бажаю нових перемог, продовжувати вдосконалювати свій талант та досягати нових мистецьких вершин.

Тамара Злобіна, директор Іршанської школи мистецтв.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *