Клубу «Спартак» – 20 років

Більше 20 років тому (31 березня 1997 р.) був заснований районний футбольно-спортивний клуб «Спартак». Хоч значних перемог у спартаківців не було, проте у районних та обласних змаганнях вони завжди були в першій п’ятірці та гідно захищали честь району.

Упродовж останніх років керівництво району підтримує як футбольну команду «Спартак» – учасника районних та обласних першостей, так і спортсменів інших видів спорту.

У клубі традиційно проходять змагання пам’яті кандидата у майстри спорту Муського Л.У. – з шахів, Молчанкова В.О – з настільного тенісу, Мельника І.М. та Кіпніса В.С. – із шашок. Також проводяться змагання із швидких шахів пам’яті Філіпова М.І. – першорозрядника, колишнього керівника ВО «Західкварцсамоцвіти», ветерана Другої світової війни.

Відповідно до плану проведення заходів, присвячених 20-річчю утворення клубу «Спартак», були проведені змагання з шахів, шашок та настільного тенісу. Теплого суботнього дня (8 квітня) у спортивному залі Хорошівського НВК відбулося нагородження переможців.

Народний депутат України Павло Володимирович Дзюблик особисто вручив почесну грамоту директору ФСК «Спартак» Петру Михайловичу Ющенку, а також нагородив призерів змагань грамотами, медалями та подарунками. Голова районної ради Андрій Петрович Ющенко вручив грамоти та грошові винагороди В’ячеславу Валерійовичу Зіневичу та Володимиру Сер-гійовичу Бєлозерову.  Від Хорошівської райдержадміністрації грамотою нагородили Андрія Леонідовича Муського. Голова селищної ради Володимир Володимирович Столярчук відзначив грамотами та грошовими винагородами Володимира Олександровича Панченка, Бориса Володимировича Сахненка та Миколу Андрійовича Ігнатенка. За дорученням Ради ФСК «Спартак» Петро Михайлович Ющенко відзначив кращих ветеранів та спортсменів клубу – Яковенка А.С., Соколик В.П., Ренкаса М.В., Яхимовича В.В., Ренкаса С.М., Чайківського В.К., Ющенка  А.П., Костецького О.Г., Грицанюка В.Л., Михайленка М.О., Ігнатенка А.А., Олішевського В.В. та вручив їм грамоти і грошові винагороди.

Футбольно-спортивний клуб «Спартак» висловлює велику подяку народному депутату України П.В. Дзюблику, керівнику ПАТ «Західкварцсамоцвіти» В.М. Батюку, приватному підприємцю А.О. Подіку, директору ПП «Полісся» В.К. Ковальчуку, приватному підприємцю В.А. Шеру за надану матеріальну допомогу та бажає благодійникам довгих років життя, благополуччя в сім’ях та успіхів у всіх починаннях.

Юрій Артем’єв. Фото автора.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *