Тиждень книги у Грушківській школі

Щороку наприкінці березня, перед канікулами, у Грушківській школі проходить тиждень дитячої та юнацької книги. Ця чудова традиція в нашій незалежній Україні була заснована 22 лютого 1993 року.

Розпочався тиждень урочистим відкриттям на лінійці, де повідомили учням про початок тижня дитячого читання, ознайомили всіх із планом роботи. Також була проведена «Хвилинка-цікавинка», де були зачитані цікаві факти про книгу.

У вівторок між учнями 2-3 класів відбулася вікторина «Книга – твій друг». Перемогу здобула команда «Література». Третій день пройшов під назвою «У світі чарівної казки». Учні 4-5-х класів узяли участь у грі-подорожі «Скоро казка мовиться».

За допомогою учнів старших класів було оформлено ви-ставку «Поетичний Олімп», завдяки якій школярі мали можливість детальніше познайомитися з творчістю письменників рідного краю.

А в п’ятницю всі учні та вчителі переглянули відеоролик «Книзі друге життя». Крім цього, початківці разом зі своїми класними керівниками відвідали сільську бібліотеку. Під час екскурсії бібліотекар Євгенія Іванівна Ярощук познайомила нас із новими надходженнями художньої літератури. Діти декламували вірші Тараса Шевченка та Лесі Українки, за що отримали призи. Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною.

Цей тиждень у нашій школі було проведено з метою заохочення дітей до читання в час, коли набувають все більшої популярності інформаційні технології та комп’ютеризація. Та ніщо не зможе замінити радості спілкування дитини зі справжньою книгою.

Катерина Чайківська, педагог-організатор Грушківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *