Семінар-практикум клубних працівників

29 березня на базі Рижанського сільського клубу-філії Хорошівського будинку культури відбувся семінар-практикум клубних працівників Хорошівської ОТГ. Програма семінару включала питання діяльності сільських клубних закладів з відродження і розвитку національної культури в умовах сьогодення.

Зі вступним словом подяки за співпрацю та розуміння виступив селищний голова Володимир Володимирович Столярчук. Він зауважив, що всіляко сприятиме  розвитку клубних закладів громади.

Про соціально-економічний та культурний розвиток села доповіла Лідія Леонідівна Вербило – в.о. старости Рижанської громади.

Завідуючий сектором культури і туризму Олег Петрович Шишук висвітлив питання відродження, збереження і примноження національно-культурної спадщини у селах. Озвучив завдання клубним працівникам на весняний період.

Про залучення інноваційних форм роботи (акції, флешмоби, благодійницькі програми і т.д.) розповіла директор Хорошівського Будинку культури Зофія Казимирівна Райковська.

Методисти Будинку культури М.Б. Жеревко, І.А. Слобожан, В.С. Райковський зупинилися на питаннях ведення клубної документації, планування, звіт-ності. Ознайомили присутніх із методичною продукцією, роздали примірні сценарії масових заходів на ІІ квартал 2017 року. Велика увага приділялась питанню патріотичного виховання дітей та молоді, розміщення наочної агітації. Наголосили на дотриманні правил та неухильному виконанні заходів пожежної безпеки.

З обміном досвіду виступила завідувач Рижанським клубом-філією Лариса Анатоліївна Шевчук. Висвітлила проблеми у роботі клубу, розповіла про творчу діяльність.

Усі учасники відвідали церкву Різдва Пресвятої Богородиці, історико-краєзнавчий музей та музей по-ліського рушника.

Підсумком семінару став концерт аматорів Рижанського сільського клубу-філії.

Віталій Райковський, методист Хорошівського БК.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *