Фестиваль «Великодні дзвони 2017»

Разом із пробудженням природи від зимового сну в Україні починається весняний цикл народних свят. На цей період припадає світле й радісне свято – Великдень – Воскресіння Сина Божого. Тому і захід, проведений в стінах Новоборівського будинку культури мав назву «Великодні дзвони 2017». Усе дійство символічно розпочалося звуком церковних дзвонів, що сповіщали про найвизначнішу подію у християнському світі – Христове Воскресіння. Чарівні ведучі ознайомили усіх присутніх з історією свята, легендами про те, чому на Пасху фарбують яйця, розповіли про символіку кольорів писанок, про прикмети, пов’язані з випіканням паски, про вміння складати святковий кошик, про традиційні забави Великодня.

Виховуючи інтерес до звичаїв та традицій українського народу, учні шкіл та жителі Новоборівської громади декламували вірші про весну, Великдень, поезію на патріотичну тематику. Прозвучали народні та естрадні пісні. А Небізький НВК та Кропивнянська ЗОШ презентували найкращі вироби декоративно-прикладного мистецтва, що несли радість та світло великого свята. Учні дивували своїми талантами, кожен із глядачів отримав море радості й задоволення. Вдячні всім, хто долучився до організації та проведення свята.
XІ обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді «Великодні дзвони 2017», організатором якого є Житомирський коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка, що проходив 1 квітня, став першою сходинкою творчого злету нашої обдарованої молоді. Варто подякувати учасникам, які не лише достойно виступили, але й здобули перемогу на обласному конкурсі: Надія Пахомова (учениця 9 класу Новоборівського ліцею) – І місце в номінації «Естрадна пісня», Павло Синяк (учень 10 класу Кропивнянської ЗОШ) – ІІІ місце в цій же номінації. Щиро вітаємо юних переможців, що засяяли на зірковому небосхилі.

Олена Пашківська.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *