Хорошівський хор ветеранів «Джерело» – володар диплому І ступеня на фестивалі «Пісня єднає націю»

Цієї весни утретє відбулася мирна битва ветеранських хорів, яка подарувала насолоду, натхнення і незабутні враження як самим хористам, так і шанувальникам хорового співу, які зібралися в Черняхівському районному будинку культури 26 березня. Конкурс-фестиваль хорів із шести районів області провели за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика. Він щиро вітав учасників і глядачів фестивалю. Теплі слова прозвучали на адресу сивочолих хористів і з уст голови Черняхівської районної ради Івана Бовсунівського, голови журі конкурсу народного артиста України Юрія Градовського та інших. Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир благословив учасників хорів на високе мистецтво і натхненні виступи.

Цьогоріч, як зазначило журі, хорошівські хористи ще більше удосконалили виконавську майстерність і урізноманітнили репертуар. Їхній спів супроводжувала майстерна інструментальна група. Тож глядачі кожний виступ сприймали бурхливими оплесками. А коли звучала їхня знаменита «Стукалка», – зал охоче підспівував.

Хористи щиро дякують своєму художньому керівникові Марії Жеревко і вже починають готуватися до наступного – четвертого фестивалю ветеранських хорів з надією таки вибороти гран-прі, який цьогоріч отримали коростишівці.

Наталя Ковшевна.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *