Весняна толока у Хорошівській громаді

Із приходом теплих весняних днів посилюється бажання жити у чистому та охайному селищі, яке потребує нашого піклування і дбайливого ставлення. Колись жителі самостійно виходили на вулиці чи у двори, щоб прибрати власну територію, навести порядок на дитячих майданчиках або прибудинкових скверах. Після такої копіткої праці вже не хотілося більше за-бруднювати подвір’я, адже люди, як правило, цінують власний труд.

На виконання рішення виконавчого комітету Хорошів-ської селищної ради «Про організацію благоустрою та дотримання санітарних норм на території селищної ради», 24 березня відбулась толока з прибирання прилеглих територій із залученням учнівських колективів, колективів підпри-ємств, організацій усіх форм власності, громадських організацій та мешканців селища. Роботи проводилися на закріплених територіях. Через несприятливі погодні умови на толоку у селищі не вийшли учні, але працівники навчальних закладів взяли активну участь.

Цьогорічний місячник прибирання територій, що розпочався, складатиметься з двох етапів. Загальноселищна толока, що відбулась, – це перший етап, для проведення якої селищною радою були закуплені рукавички та пакети для сміття і роздані учасникам заходу. Спільними зусиллями було прибрано значну частину території громади, зібрано близько 20 мішків сміття по руслу Ірші у парковій зоні. Розчищено від застарілих дерев берегову лінію річки.

До великодніх свят пройде другий етап. Тоді буде закуплено вапно, фарба для приведення у належний стан
адмінбудівель, паркових зон, кладовищ у селищі та сільських громадах.

На 13 квітня заплановано чергове прибирання територій. Запрошуємо всіх жителів громади долучитися до цієї доброї справи. Як писав Антуан де Сент-Екзюпері: «Прибрався сам – прибери свою планету!».

Ірина Сівінська.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *