Світло славного ювілею

Ювілеї – це важливі віхи у нашому житті. Ми підводимо підсумки пройденого життєвого шляху, згадуємо щасливі роки дитинства та юності, рідних та дорогих для нас людей. Калейдоскопом пролітають у пам’яті роки, яких не можна повернути, як не можна повернути назад швидкоплинну річку.

У ці весняні теплі дні зустрічатиме славний ювілейний день народження у колі рідних, колег завідуюча сільською бібліотекою в с.  Поромівка  – Марія Василівна Бондар. Народилась ця гарна жінка 4 квітня 1957 року в с. Калинівка тоді ще Володарськ-Волинського району. Нелегка доля випала на вік Марії Василівни, бо ж рано пізнала сирітське життя. У 1972 році померла мама, а тато, не витримавши таких випробувань, покинув малолітніх діток. І мала Ма-рійка прийняла вольове рішення і за підтримки праці-вників сільської ради залишила сестричок Валентину, Людмилу, Надію та братика Віктора собі на виховання. Як не важко було їй, адже сама вчилася у школі, проте годувала, одягала сестер і братика, виховала їх розумними, добрими та вдячними людьми.

Після закінчення 10 класів Селянщинської школи одразу пішла працювати до сільської бібліотеки в с. Калинівку. У 1975 році зустріла завзятого хлопця Володимира, який працював шофером у тракторному парку колгоспу. Відтак і поєднали молоді люди свої долі. Разом Марія Василівна та Володимир Олексійович побудували будинок, народили, виростили та вивели у люди трьох дочок: Олену, Тетяну та Євгенію. Батьки самі багато працювали і дітей привчали до роботи.

Незважаючи на нелегкі часи, у 1985 році пані Марія вступила до Житомирського культосвітнього училища, де здобула профільну освіту бібліотекаря і в 1987 році стала завідуючою бібліотекою в с. Поромівка, де працює і понині. Має понад 43 роки безперервного трудового стажу, незважаючи на відповідальну, напружену роботу.

Упродовж багатьох років Марія Бондар виступає за інтереси жителів громади. Завжди бере активну участь у проведенні масових заходів, календарних, державних свят. Чотири скликання обиралася депутатом Поромівської сільської ради, згодом довгий час була членом виконкому. І сьогодні односельчани звертаються до Марії Василівни за допомогою у роз’ясненні або вирішенні спірних майнових чи земельних питань. Адже життєвий досвід, набуті знання за роки активної громадської роботи в органах місцевого самоврядування допомагають у вирішенні багатьох проблем.

Колектив Поромівської сільської громади Хорошівської ОТГ вітає Вас, шановна Маріє Василівно, з цією чудовою датою. Мирного неба Вам, дорога наша ювілярко, здоров’я міцного, любові від найдорожчих для Вас людей, поваги від односельців. Нехай Ваша життєва стежина ще довго стелиться між добрими людьми.

Дарія Гаврилюк.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *