Взірець для наслідування

Березень… Уже весна звеселяє свої виднокола, і непотрібні сніги утікають із дощем…

На початку весни святкує свій день народження прекрасна людина, чарівна, мила жінка, яка впродовж 56-ти років віддавала серце і душу школі, дітям – Ганна Матвіївна Годенюк.

Вона народилася в селі Нова Чортория Любарського району. Тут пройшло її дитинство. Нелегко матері було виховувати двох донечок без чоловіка, який так рано пішов у засвіти. Ганна Матвіївна пригадує: «Оце і досі в пам’ятку: усміхнена мама несе до печі хлібину на капустянім листку. І за часину лежить на столі той житній, такий смачний, хліб далекого дитинства… А ось ми з сестричкою Вірою до неньки пригортаємося і відчуваємо казку зовсім поряд…».

Але скінчилися казки, мінявся, ширшав світ, і мрія дівчини стати вчителькою здійснилася.

П’ятнадцятирічна Ганна стала студенткою Острозького педагогічного училища, після закінчення якого була направлена на роботу в село Сновидовичі Рокитнянського району Рівненської області.

Пізніше Ганна Матвіївна закінчила Бердичівський державний педагогічний інститут.

Після одруження разом із чоловіком Миколою Феодосійовичем приїхали до Нової Борової, куди на роботу отримав направлення її суджений.

Із далекого 1956 року односельці знають Ганну Матвіївну як одного із найкращих педагогів нашого селища. Її творча професійна діяльність була гідно оцінена: вона «Відмінник народної освіти», має звання «старший вчитель», «вчитель-методист», нагороджена грамотами обласного відділу освіти, Міністерства освіти України. Досвід роботи Ганни Матвіївни вивчався та узагальнювався обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Високодуховна, надзвичайно талановита, інтелігентна, завжди усміхнена, елегантна, Г.М. Годенюк була і є взірцем для наслідування вчителями та учнями.

Час пливе правічною рікою… І приніс він на своїх крилах для Ганни Матвіївни безмежне багатство – двох талановитих дітей – донечку Галину та сина Олександра, які працюють на керівних посадах у м. Києві, трьох онуків та правнучку Євгенію.

Сьогодні Ганна Матвіївна, як і завжди, енергійна, красива, молода душею. Вона завжди спішить із людьми радість розділити, сказати добре слово, не відкладаючи на колись добру вість, вселити надію, поділитися душевним теплом.

Щиро бажаємо Вам, шановна Ганно Матвіївно, щастя, здоров’я і довгих літ. Нехай Вам завжди всміхається доля, несуть тільки радість із собою роки.

З любов’ю і повагою – колеги Новоборівської гімназії.

 

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *