Найбільша радість – повага за працю і родинне тепло

Раїса Григорівна Нонік багато десятиліть сумлінно працювала головним бухгалтером редакції газети «Прапор». 12 березня цій шанованій жінці виповнюється 80 років. Поважають її колеги за наполегливість та ретельність у роботі, за доброту і людяність, сердечне тепло.

Народилася вона в місті Миколаєві. В родині було п’ятеро дітей. Батько трудився на заводі «Наваль» ковалем, а мама була швеєю. Коли Раїсі було 4 роки, почалася Друга світова війна. Родина пізнала багато поневірянь і недостатків. Рятувала корівка та ще те, що старша сестра працювала на хлібзаводі. Після окупації Раїса закінчила школу і курси бухгалтерів.

У 1961 році вродлива дівчина зустріла своє кохання – нашого земляка, молодого хлопця, що служив строкову службу в Миколаєві, – Василя Миколайовича Ноніка. Через рік поєднала молода пара свої серця і долі. Раїса Григорівна працювала бухгалтером в автошколі, а молодий чоловік – водієм автобуса. У 1963 році у молодого подружжя народилася перша дитинка – дорога донечка Людмилка. Через рік родина переїхала на малу батьківщину чоловіка – у селище Володарськ-Волинський. Побудували тут власний будинок. У 1968 році дав Бог молодим батькам синочка Миколку.

Від самого переїзду у наш район і аж до виходу на заслужений відпочинок Раїса Григорівна працювала бухгалтером у редакції районної газети «Прапор», а пізніше – бухгалтером колгоспного ринку.

Хоча став на порозі 80-річний ювілей, добряче підводить здоров’я, та Раїса Григорівна поруч із коханим чоловіком радіють життю, бо є для кого жити і є ким пишатися.

Нині найбільшою радістю для батьків є діти, онуки і правнуки. Дочка Людмила за професією художник-модельєр, син Микола – священик.

Онуки Оксанка, Андрій, Валерій, Тетяна, Родіон, Олена, Наталія приїздять до дідуся і бабусі в гості, радують їх своїми успіхами в навчанні та роботі. Уже й правнуками їх нагородили. Маленькому Миколці нині 8 місяців, а Кирилку – 4. Хай же Бог дає, щоб Раїса Григорівна та Василь Миколайович одружили всіх онуків і ще правнуків діждали! Хай Бог їм дарує багато світлих років у колі щасливої дружної родини!

Світлана Федоренко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *