На шляху до досконалості

Неоціненну впродовж багатьох десятиліть і належно не оцінену державою величезну роботу з виховання підростаючого покоління здійснюють наші музичні школи та школи естетичного виховання. Душа, якій прищепили в дитинстві любов до прекрасного, як правило, несе по життю світло і добро. І якщо з вихованця музичної школи не виріс лауреат чи дипломант міжнародних конкурсів – не біда, зате з нього буде людина, яка уміє чути, бачити і цінувати прекрасне, а також сприяти розвитку культури, мистецтва у суспільстві, таким чином вдосконалюючи світ, у якому ми живемо.

Колектив Хорошів-ської музичної школи ось уже впродовж п’яти десятиліть наполегливо плекає музичні таланти наших дітей, дає їм навички пізнання і відтворення прекрасного, розвиває творчі здібності своїх вихованців. І на цій ниві є помітні досягнення. Учні школи регулярно беруть участь у районних музичних та культурноосвітніх заходах і мають там неабиякий успіх і прихильність слухачів та глядачів, а також вони є постійними учасниками й переможцями обласних мистецьких конкурсів.

Зокрема, за останні кілька місяців вихованці музичної школи поповнили арсенал нагород кількома дипломами та грамотами з обласних музичних конкурсів виконавців.

У грудні минулого року на обласному конкурсі юних піаністів імені Бориса Лятошинського грамотою за артистизм нагороджена Діана Недзельська та грамотою за участь нагороджена Алла Могиленко – обидві учениці викладача Віти Анатоліївни Глущенко.

Першого березня цього року в обласному конкурсі юних виконавців на духових та ударних інструментах Диплом ІІ ступеня здобув Дмитро Загацький – учень 6 класу Хорошівської музичної школи за гру на кларнеті (викладач Валерій Іванович Устимович, концертмейстер Жанна Петрівна Бенедюк).

Диплом ІІІ ступеня у цьому ж конкурсі виборов Данило Козакевич, учень 6 класу, за гру на тубі (викладач Ілля Дмитрович Горностай, концертмейстер Таміла Юріївна Беляк). Грамоту за участь у цьому конкурсі отримав учень 6 класу Ігор Козакевич за гру на саксофоні (викладач В.І. Устимович, концертмейстер Ж.П. Бенедюк).

У планах педагогічного колективу школи – проведення звітного концерту викладачів та вихованців закладу, підготовка та проведення свята для випускників, концерти та інші культурно-масові заходи, які сприяють підвищенню інтересу до мистецької діяльності, розвивають різні здібності й таланти учнів, популяризують музичне мистецтво серед населення району.

Світлана Федоренко. На фото: переможці та нагородженці конкурсів. Зліва направо: Загацький Дмитро, Козаченко Данило, Могиленко Алла, Козакевич Ігор, Недзельська Діана.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *