Презентація поетичної збірки «Зачекайте, літа…»

23 лютого у малому залі Хорошівського будинку культури відбулася оригінальна презентація книги «Зачекайте, літа…». Це збірка поетичних творів наших земляків, які мають талант до віршування. Детальніше про збірку та її авторів можна прочитати в газеті «Прапор» №4 від 27 січня у матеріалі Світлани Стратонович на стор. 5.

Захід складався з кількох частин. Голова благодійної громадської жіночої організації «Нитка Аріадни» Галина Мінялук нагадала присутнім про те, що у 2016 році організація отримала грантову допомогу на виконання проекту «Активне життя на пенсії – запорука здоров’я і активного довголіття», який реалізувався в рамках програми Фонду Східна Європа «Створення центрів соціальної активності для людей літнього віку», яка фінансувалася Фондом Монсанто.

У рамках проету було створено Центр соціальної активності для людей літнього віку на базі територіального центру соціального обслуговування, було оформлено українську світлицю, створено відеопрезентації про ветеранів війни і праці, видано книжечку старовинних рецептів місцевої кухні «За бабусиними рецептами», а також збірку поезії «Зачекайте, літа», куди увійшли твори дванадцяти авторів.

Галина Мінялук висловила щиру вдячність за підтримку в реалізації проекту районній державній адміністрації, районній раді, селищній раді, сектору культури і туризму райдержадміністрації, будинку культури, управлінню праці і соціального захисту населення, відділу освіти райдержадміністрації, громадським організаціям та усім, хто брав безпосередню участь у його виконанні.

Численним глядачам, що прибули на захід, сподобався виступ вокального ансамблю «Свічадо» під керівництвом Ірини Слобожан, створеного в рамках згаданого вище проекту. А також присутні дуже тепло сприйняли музично-драматичну композицію за матеріалами збірки, яку представили учасники старшої та молодшої груп дитячої театральної студії під керівництвом Ірини Сівінської. Окрім дітей у створенні театральної постановки взяли участь жінки – учасниці проекту, які захоплено й емоційно читали поезії зі збірки. Юні читці теж показали свої таланти в художньому читанні та передачі через дію на сцені смислового наповнення художніх творів. Презентація доповнювалася музичним оформленням та ілюструвалася змістовним відеорядом, які підготувала Ірина Сівінська.

Захід пройшов на єдиному подиху. Глядачі, сповнені позитивних емоцій, дякували організаторам за прекрасний захід та цілу гаму емоцій, які вони пережили під час перегляду презентації.

Світлана Федоренко.
Фото Ірини Коханської.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *