Спортивні досягнення вихованців Хорошівської ДЮСШ

15 лютого в м. Радомишлі пройшли змагання з футзалу серед юнаків 2002-2003 р. н. на першість Житомирської обласної організації «Колос» АПК України.

У змаганнях брали участь 9 команд із 7 районів області, а саме команда Хорошівської дитячо-юнацької спортивної школи, команди «Жерм» та «Темп» c. Селянщина Черняхівського району, команда «Вікторія» Вишевицької ОТГ та ДЮСШ Радомишльського району, смт Миропіль Романівського району, Курненське відділення Стрибіжської ДЮСШ, Житомирська та Ушомирська ДЮСШ Житомирської обласної організації «Колос» АПК України.

Команди були розбиті на три групи по три команди. Ігри в групах проходили по круговій системі кожен із кожним, після чого переможці груп розіграли між собою перше місце.

Перші матчі проходили в запеклій боротьбі. Ніхто не хотів поступатися ні клаптиком паркету, про що свідчать результати матчів, жодна гра не закінчилась мировою нічиєю.

Команди Хорошівської ДЮСШ, «Жерм» Черняхівського району та «Вікторія» Вишевицької ОТГ Радомишльського району, по черзі долаючи своїх опонентів, вийшли до фіналу.

У фінальних поєдинках першими на майданчик вийшли команди Хорошів-ської ДЮСШ та «Вікторія». Гра проходила в безкомпромісній боротьбі, та все ж команда «Вікторія» на останній хвилині зуміла забити два м’ячі та вийти до фіналу. Друга гра між командами «Жерм» та «Вікторія» закінчилась з рахунком 4:1 на користь команди «Жерм». Третій матч між командами Хорошівської ДЮСШ та «Жерм» закінчився перемогою юних футзалістів Черняхівського району з рахунком 1:0. Отже, перемогу в турнірі здобула команда «Жерм» Черняхівського району, друге місце виборола команда «Вікторія» Вишевицької ОТГ, третє посіла команда гімназії Хорошівської ДЮСШ (Олександр Голяченко, Денис Гриневич, Володимир Грибан, Дмитро Батюк, Дмитро Павленко, Антон Муський, Девід Недзельський, Максим Мацола, Володимир Майстренко – учні Хорошівської гімназії, Максим Майтак – учень Рижанської гімназії. Тренер команди Олег Володимирович Черниш).

Володимир Панченко, голова Хорошівської районної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *