Небесна Сотня – у нашій пам’яті…

20 лютого в Рижанській гімназії  відбувся захід-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, який підготувала педагог-організатор. В залі зібрались небайдужі вихованці та педагоги, щоб низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку, які несправедливо загинули у мирний час XXI століття.

У глибокій покорі й скорботі, з великою шаною і подякою гімназисти вклонилися Героям Небесної Сотні, переглядаючи відеоматеріали з Майдану тих буремних часів. Зі сльозами на очах усі слухали вірші, що декламували учні 9-го класу, які проникли в душу кожного з присутніх. 7-ий клас виконав танець, який передав глибокі почуття та підтримку  тим, хто сьогодні захищає нашу рідну неньку Україну. Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, пригадали загиблих героїв, вдивляючись у кожне обличчя, яке транслювалось на екрані.

Наприкінці свята усі присутні торкнулися пам’яттю священного вогню – частинки вічного, задля того, щоб світло палаючої свічки стало даниною тим, хто назавжди пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

Упродовж дня була відкрита виставка зібраних матеріалів про Небесну Сотню, яку організувала бібліотекар С.П. Седляр. Фінальною частиною заходу було звернення заступника директора гімназії Ю.П. Субіна, який подякував дітям та організаторам за підготовку і проведення змістовного заходу.

Леся Козакевич.

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *