Змагалися рибалки

Минулої суботи на базі мисливців та рибалок поблизу села Кропивенка відбулися змагання зі спортивного зимового рибальства, в яких узяли участь 12 команд Хорошівської ОТГ, а також команда наших давніх друзів з Іршанська.

Учасники були розбиті на три сектори, де упродовж двох годин ішла ловля риби. В результаті в командному заліку перше місце виборола команда Хорошівського РЕМ у складі Володимира Процюка, Сергія Яковенка та Анатолія Гаврилюка (фото 2). Загальна вага зловленої ними риби склала 1 кг 520г.

Друге місце – у команди Зубринської громади у складі Миколи Семенчука, Максима Пантуса і Василя Романухи. Вони зловили 1 кг 250 г риби. Третє місце посіла команда клубу «Спартак», за яку виступали Олександр Горчинський, Валерій Остапчук та Артем Цимбалюк. Вага спійманої ними риби склала 1 кг 230 г.

У номінації «Найбільша кількість риби в штуках» переміг Віктор Красуцький. За рибину, що була найдовшою, а саме 29 см, перемогу святкував Валерій Остапчук, а ось Сергій Яковенко впіймав найважчу рибину – 700 г.

Усіх переможців нагородив грамотами та призами заступник селищного голови Хорошівської ОТГ Василь  Зіник. Заохочувальними призами нагородив інших учасників змагань голова Хорошівської районної ради Андрій  Ющенко.

Приз наймолодшого учасника від магазину «1000 і 1 дрібниця» отримав Артем Цимбалюк.

Після нагородження всі учасники були запрошені на святкову рибну юшку, де кожен мав можливість поспілкуватися, поділитися враженнями від змагань та риболовлі.

Великої подяки заслуговують усі, хто сприяв проведенню цього цікавого і вже традиційного спортивного заходу. Це Хорошівська селищна рада, Іван Шевчук, Віктор Мінялук, Володимир Панченко, водій Микола Куц, а також працівники бази мисливців та рибалок за надане місце для  змагань.

Добре попрацювали судді. Не було ніяких нарікань. Усі, хто взяв участь у змаганнях і хто просто був присутнім на них, отримали задоволення від проведеного заходу та від спілкування. Зичимо усім міцного здоров’я! До нових зустрічей!

Петро Ющенко.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *