Тиждень початкової школи у Хорошівському НВК

Діти проводять у навчальному закладі багато часу. Тому дуже важливо, щоб їх перебування у школі було не тільки корисним, а й цікавим та сповненим оригінальними заходами.

Із 23 по 27 січня у Хорошівському НВК №1 проходив Тиждень початкової школи. Підготувала та організувала його втілення голова методоб’єднання вчителів початкових класів Тетяна Броніславівна Давидовська (класовод 4-А). До проведення заходів долучилися усі вчителі-початківці НВК, заступник директора з виховної роботи, учитель музичного мистецтва, педагог-організатор, соціально-психологічна служба.

Щодня діяльність учнів розгорталася навколо певної теми, мала свою назву та колір.

Усі творчі роботи школярів, ви-ставки світлин та малюнків були розміщені у класних кімнатах та в коридорі навчально-виховного комплексу.

Відкриття Тижня початкової школи відбулося урочисто та яскраво: тут були і віршики, і дитячі пісні, і сценки за участю казкових героїв. Також у цей день для учнів початкових класів було проведено флешмоб «Краплинки». Діти танцювали з повітряними кульками в руках, зображували різні явища природи та підспівували під веселу мелодію.

На лінійці-відкритті було оголошено всім план роботи на кожен день.

У День довкілля, який забарвив школу в зелений колір, діти отримали цікаве завдання від кур’єра – розмалювати планету. До кінця уроків школярі разом зі своїм учителем повинні були розфарбувати або прикрасити її в особливий спосіб – показати, якою вони прагнуть бачити рідну Землю та розповісти, чому саме такою вони її зобразили. Усі розмальовки були об’єднані в колаж «Наша планета очима учнів початкових класів», який був створений у коридорі навчального закладу. Цього дня у початкових класах було проведено усний журнал «Бережи і будь господарем», метою якого було пропагування здорового способу життя, бережного ставлення до довкілля.

Червоний колір символізував День юних математиків. Цього дня на уроках проводилися хвилинки-цікавинки, на яких діти виконували логічні завдання. На великій перерві у коридорі учні грали у «Хрестики-нулики». Педагоги, що виконували роль журі, фіксували результати і оголошували переможців. Дуже сподобалося дітворі завдання «Складання танграма», в якому з окремих деталей вони повинні були утворити різноманітні фігури. У класах проводилися також математичні турніри, де учні маги змогу продемонструвати високий рівень навчальних досягнень із предмету та позмагатися між собою.

День здоров’я, який мав блакитне забарвлення, розпочали веселі фізкультхвилинки руханки, де учні дружно й весело виконувала під мелодію завдання. Також на коридорі була організована виставка-колаж «Ми – за здоровий спосіб життя». «Блакитний» день завершився масовим флешмобом під назвою «Рух – це життя».

Організацію та проведення Дня толерантності (жовтого кольору) взяли на себе психолог Броновицька Маріанна Юріївна та соці-альний педагог Мельник Ірина Володимирівна. Цього дня діти мали змогу взяти участь у благодійній акції «Подаруй дитині життя», акції «Обійми друга» та стати учасниками заняття з елементами тренінгу «Без толерантності немає дружби». Море позитивних вражень принесло дітям завдання «Галявина відвертості». Для дітей були підготовлені різнокольорові метелики, кожен із яких мав своє значення: зелений означав, що дитина із задоволенням відвідує школу, червоний – не подобається ходити до навчального закладу, і білий значив, що бажання дитини ходити до школи залежить від її настрою. Яскравих комах учні мали розмістити на своєрідній сонячній «галявині», і, на щастя, в кінці дня на ній переважали зелені метелики.

Заключним, проте не менш цікавим, став помаранчевий День рідної мови. Школярі та вчителі початкових класів одяглися у вишиванки. До дітей знову завітав листоноша і приніс нові завдання – із деформованого речення скласти прислів’я. Школярі активно взялися за виконання завдання, адже кожен хотів відчути себе переможцем. Проводилися також змагання «Хто швидше розмовляє», де учні промовляли раніше вивчені скоромовки.

На заключній лінійці було підведено підсумки роботи, нагороджено переможців у різних конкурсах. Діти станцювали флешмоб, який мав назву «Перлина Україна». Кожен клас одержав смачні сюрпризи, а вчителі початкових класів – подяки за активну участь у Тижні початкової школи.

Тиждень початкової школи потішив молодших школярів та педагогів яскравими емоціями, оригінальними учнівськими роботами та багатьма цікавими ідеями.

Ірина Коханська, педагог-організатор.

 

Поділитися

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *